Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika Felia
Felia




Dołączyła: 28.08.2017
Posty: 12


Najlepiej szukać w sklepach sportowych, to powinno coś dać
» przejdź do wątku

Felia




Dołączyła: 28.08.2017
Posty: 12


Narty nie dla wszystkich niestety :P
» przejdź do wątku

Felia




Dołączyła: 28.08.2017
Posty: 12


Brzmi naprawdę dobrze, nie tylko smaczne, ale i pożywne
» przejdź do wątku

Felia




Dołączyła: 28.08.2017
Posty: 12


Mi nigdy nie chciało się robić własnych koktajli i soków, ale chyba muszę spróbować
» przejdź do wątku

Felia




Dołączyła: 28.08.2017
Posty: 12


Ja także, ciekawe jakie jeszcze przepisy można byłoby podać
» przejdź do wątku

Felia




Dołączyła: 28.08.2017
Posty: 12


Świetny pomysł z ciasteczkami :)
» przejdź do wątku

Felia




Dołączyła: 28.08.2017
Posty: 12


Świetne pomysły na te dania, jak najbardziej. Jak widać możliwości jest naprawdę wiele. Ja mogę jeszcze podrzucić coś od siebie, choć może to będzie trochę nietypowe. Wszyscy słyszeli o zamawianiu jedzenia, ale co gdyby zamówić danie, które potem samemu się przygotuje? Chodzi mi o mrchef.pl/pytania_i_odpowiedzi , gdzie można wybrać danie z menu, a potem przywożą wszystkie składniki do niego, razem z przepisem i filmem instruktażowym.
» przejdź do wątku

Felia




Dołączyła: 28.08.2017
Posty: 12


Mają taką postawę to pewnie nie warto niczego robić, nawet studiować. A obecnie na rynku jest właśnie ten problem, że brakuje rąk do pracy! Więc sądzę, że raczej problem polega na czymś zupełnie innym. Ludziom nie chce się pracować.
» przejdź do wątku

Felia




Dołączyła: 28.08.2017
Posty: 12


Hybrydy mi się nie podobają, do tego mam dość delikatne paznokcie i zwyczajnie hybrydy je niszczą
» przejdź do wątku

Felia




Dołączyła: 28.08.2017
Posty: 12


Co by tu poradzić? Konta oszczędnościowe niestety są mało opłacalne przez niskie oprocentowanie, ale jednak coś dają i są bezpieczne, sama mam oszczędności na koncie i to mi wystarcza
» przejdź do wątku

Felia




Dołączyła: 28.08.2017
Posty: 12


Sądzę, że jak najbardziej warto jest o tym pomyśleć, nie powinno zaszkodzić, a może bardzo pomóc
» przejdź do wątku

Felia




Dołączyła: 28.08.2017
Posty: 12


Co by tu powiedzieć? Wybór studiów to kwestia bardzo indywidualna i nie sądzę by radzenie by ktoś szedł na dany kierunek, choć mu nie odpowiada, ma jakiś sens
» przejdź do wątku