Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika bohun
bohun




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 27.09.2017
Posty: 9


Tak jak mówisz, w trakcie odchudzania najważniejsza jest systematyczność spożywania posiłków. Wiele osób sądzi, że odchudzanie oznacza głodzenie się lub jedzenie tylko zieleniny ;) Mnie udało się schudnąć, gdy do ćwiczeń dołożyłem dietę, zamieniłem batony i chipsy na zdrowe przekąski i dania, których łatwo wyliczyć kalorie. Fajną opcją są gotowe, dietetyczne dania. Składniki są dobrane w taki sposób, że ułatwiają redukcję masy ciała, dzięki wysokiemu indeksowi sytości zmniejszają uczucie głodu i nagły spadek cukru we krwi.  
» przejdź do wątku

bohun




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 27.09.2017
Posty: 9


Ja Wam polecam kamień, a konkretnie granit. Mam blat granitowy zarówno w kuchni jak i w łazience i w obu tych pomieszczeniach mam też zlewozmywaki podwieszane takze z granitu. Jestem mega zadowolony z nich. Wcale ich czyszczenie nie jest uciążliwe. Raz w tygodniu trzeba przeczyścić i jest okej nic się nie dzieje z blatami.
» przejdź do wątku

bohun




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 27.09.2017
Posty: 9


My kupiliśmy gotowy projekt domu ale nie pamiętam na jakiej stronie bo było to dwa lata temu. Budowa i remont zajął nam bardzo dużo czasu, wielu materiałów nie było, mieliśmy też fatalną ekipę budowlaną dlatego aż rok opóźnienia w oddaniu budynku ;/ Teraz już mieszkamy w naszym domu i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Najładniej wyszła chyba kuchnia, ponieważ cała jest biała, a meble i sprzęt wybraliśmy czarny. Fajnie kontrastowo to wygląda. Chcieliśmy aby wszystkie elementy były porządne i solidnie wykonane, a przy tym ładnie wyglądały. Zastanawialiśmy się czym dobrą opcją są zlewozmywaki jednokomorowe czy lepiej dwie komory, ale ostatecznie wybraliśmy jednokomorowy zlewozmywak o dużej pojemności. Poza tym jeśli inwestuje się w zmywarkę to wystarczy jedna komora zlewu :)
» przejdź do wątku

bohun




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 27.09.2017
Posty: 9


Jeśli lubisz koncerty, zajrzyj na ticketclub.pl/kalendarz/ Masz tutaj rozpisane wszystkie wydarzenia muzyczne, aż do przyszłego roku. Na pewno znajdziesz coś, co cię zainteresuje. Dzięki tej stronie nie przegapisz koncertu ulubionego zespołu.
» przejdź do wątku

bohun




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 27.09.2017
Posty: 9


Uzależnienie? U wielu osób to raczej rytuał i sama przyjemność z picia kawy. Sam przepadam i wypijam 1-2 w ciągu dnia. Kiedyś z mlekiem, ale nietolerancja laktozy wymusiła na mnie picie czarnej lub z jakimiś wynalazkami typu mleko migdałowe.
» przejdź do wątku

bohun




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 27.09.2017
Posty: 9


Ekspres sterowany smartfonem? Serio? Jeśli to prawda, to jest to bardzo ciekawe. A jeśli chodzi o samą kawę, to jest bardzo zdrowa dla zdrowia - i wynika to z wielu badań, ciągle się o tym słyszy :)
» przejdź do wątku

bohun




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 27.09.2017
Posty: 9


Za taką kwotę kupisz już dobry zegarek
» przejdź do wątku

bohun




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 27.09.2017
Posty: 9


Papier zawsze się przyda ale niestety ciężko trafić na pracę w tym samym kierunku
» przejdź do wątku

bohun




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 27.09.2017
Posty: 9


Preferuje naturalne paznokcie 
» przejdź do wątku