Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika fitMeeg
fitMeeg




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 10.10.2017
Posty: 6

Korzystam z depilacji laserem light sheer desire i jestem bardzo zadowolona. Pozbyłam się owłosienia bezboleśnie i dosyć szybko. Nie ma się czego bać, jeżeli się wahasz to śmiało spróbuj. 
» przejdź do wątku
Żyj zdrowo! Jesteś tym co jesz!

fitMeeg




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 10.10.2017
Posty: 6


Uwielbiam infotrenerkę. Obecnie zajmuje się jogą, ale na stronie ma fajne programy fitnessowe!
» przejdź do wątku
Żyj zdrowo! Jesteś tym co jesz!

fitMeeg




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 10.10.2017
Posty: 6

Dziewczyny oszalejecie dla frytek z cukinii! Możemy też w sprytny sposób przemycić warzywo! Dzieciaki zwariują! 

Obieramy cukinie, wykrajamy pestki ze środka i roimy na cienkie frytki (albo takie jak lubimy).  W jednej misce mieszamy mąkę (jaką lubicie, ja daje mąkę z ciecierzycy albo kukurydzianą) mieszamy ciasto z wodą, papryką, pieprzem, solą, czosnkiem i cebulą w proszku. W drugiej gniotę płatki kukurydziane (są też bezglutenowe) dodajemy swoje ulubione przyprawy: zioła. 

Cukinię, mieszamy w cieście, później w płatkach i do piekarnika na 180 stopni. Trzymamy 20-25 minut! Smacznego!!

» przejdź do wątku
Żyj zdrowo! Jesteś tym co jesz!

fitMeeg




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 10.10.2017
Posty: 6


Bardzo ważna jest forma przyjmowania D3! Koniecznie płynna, lepiej się przyswaja. Dokładnie też sprawdźcie dawkowanie, te podane na ulotce nie odpowiada dziennej dawce. Może też być sytuacja w której się suplementujecie, ale nie ma rezultatów. Polecam poprosić lekarza o witaminę D3 w płynie, cena jakieś 7 złotych. 
» przejdź do wątku
Żyj zdrowo! Jesteś tym co jesz!

fitMeeg




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 10.10.2017
Posty: 6


Jeżeli chodzi o błonnik to liczy się jego wchłanialność. Błonnik to nie święty graal, więc spokojnie można go przyjmować w naturalnych produktach. 
» przejdź do wątku
Żyj zdrowo! Jesteś tym co jesz!

fitMeeg




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 10.10.2017
Posty: 6


Osobiście mam filtr i filtruje dodatkowo wodę. Jestem zadowolona z jej smaku i właściwości. 
» przejdź do wątku
Żyj zdrowo! Jesteś tym co jesz!