Dzisiaj jest: Piątek, 19.04.2024 Imieniny: Adolfa i Tymona



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika Aromatika
Aromatika




Dołączyła: 23.10.2017
Posty: 13


Wszystko zależy do tego jaki budżet posiadasz na zakup wyciskarki do soków, ale taki dobry model na użytek domowy to koszt około 500zł. Szukaj w dobrych sklepach internetowych.
» przejdź do wątku

Aromatika




Dołączyła: 23.10.2017
Posty: 13


Twój organizm ma inny rytm, a ściślej biorąc to zamian nicy zdaniem, więc moim zdaniem nawet powinieneś jeść i to normalnie, oczywiście wybierając te zdrowe i dobre produkty.
» przejdź do wątku

Aromatika




Dołączyła: 23.10.2017
Posty: 13


Szkodzi nadmiar kawy, jeżeli będziemy pić jaw granicach zdrowego rozsądku to możemy być spokojni o swoje zdrowie. Poza tym w kwestii ekspresu to polecam ciśnieniowy, koszt zakupu to od 300zł wzwyż.
» przejdź do wątku

Aromatika




Dołączyła: 23.10.2017
Posty: 13


Tutaj również polecam szukać w dobrych sklepach internetowych z tego typu żywnością, na pewno znajdziesz smaczne przekąski dla dzieci i dodatkowo możesz też liczyć na niższe ceny.
» przejdź do wątku

Aromatika




Dołączyła: 23.10.2017
Posty: 13


Wiesz jak wybierać te produkty które faktycznie są zdrowe i bogate w składniki odżywcze? Zwracaj uwagę na skład zanim zdecydujesz się kupić oraz na opinię o danym sklepie, to daje Ci pewność tego co jesz, nie będzie to zupełnie anonimowe źródło.
» przejdź do wątku

Aromatika




Dołączyła: 23.10.2017
Posty: 13


Grunt to pożywne i bogate w wiele witamin śniadanie, które jak wiadomo jest również podstawą całego dnia. Akurat chętnie pomożemy pod kątem dobru odpowiednich składników, poniekąd tym zajmujemy się na co dzień :)
» przejdź do wątku

Aromatika




Dołączyła: 23.10.2017
Posty: 13


Musisz się przełamać bo naprawdę warto, pijąc sok domowej roboty z wyciskarki przynajmniej masz pewność co do jego 100% składu, a to moim zdaniem bardzo istotna kwestia.
» przejdź do wątku

Aromatika




Dołączyła: 23.10.2017
Posty: 13


Ja podobnie i polecam testować nie tylko z kurczakiem, ale i innymi rodzajami mięs, bo przecież każdy z nas ma inny gust w tej kwestii, akurat drób będzie tutaj uniwersalnym składnikiem.
» przejdź do wątku

Aromatika




Dołączyła: 23.10.2017
Posty: 13


Akurat takiej mąki jak i innych unikatowych dodatków czy przypraw, warto szukać w dobrych sklepach internetowych, gdzie znajdziesz największy wybór i niższe ceny.
» przejdź do wątku

Aromatika




Dołączyła: 23.10.2017
Posty: 13


Ja w zasadzie znam dwa przepisy nadania z cukinii, jeden to wspomniana zupa krem, a drugi to placki smażone z cukinii, najlepiej na oleju kokosowym :) Naprawdę pycha!
» przejdź do wątku

Aromatika




Dołączyła: 23.10.2017
Posty: 13


Można albo filtrować wodę pitną samodzielnie, albo też kupować dobrą wodę mineralną. Nie polecam konkretnej marki, ponieważ każdy na pewno ma swoją ulubioną, dla mnie najlepsza jest średniozmineralizowana.
» przejdź do wątku

Aromatika




Dołączyła: 23.10.2017
Posty: 13


Generalnie warto szukać witamin i suplementować organizm na bieżąco czerpiąc ze zdrowych, naturalnych produktów zamiast witamin, wtedy mamy pewność co przyswajamy. Sama kawa też nie jest za pod warunkiem, że nie przesadzimy z jej ilością.
» przejdź do wątku

Aromatika




Dołączyła: 23.10.2017
Posty: 13

Witam wszystkich bardzo serdecznie na forum. Ciesze się, że mogę do was dołączyć i mam nadzieję, że miło oraz aktywnie spędzę tutaj czas i pomogę w wielu sprawach związanych ze zdrową żywnoscią.

 

Pozdrawiam. 

» przejdź do wątku