Dzisiaj jest: Piątek, 19.04.2024 Imieniny: Adolfa i Tymona



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika WerkaZalewska
WerkaZalewska




Dołączył: 07.12.2017
Posty: 6


Ja byłam w Pruszkowie w Projekcie Zdrowie u Pani Izabeli. Wiosna to czas zmian, dlatego w końcu zdecydowałam się zrobić coś z nadprogramowymi kilogramami. Pierwsza wizyta jak najbardziej udana - analiza składu ciała, długa rozmowa, dużo wskazówek i oczywiście dopasowany jadłospis. Mój cel to zrzucić 12 kg i mam nadzieję, że się uda. Dopiero co zaczęłam stosować się do zaleceń Pani Izabeli, ale już jest 2 kg mniej. Dieta dostosowana do moich potrzeb, też trybu życia, bardzo łatwe dania, smaczne, nie czuję, że z czegoś rezygnuje. Projekt Zdrowie polecam każdemu, kto szuka fachowej pomocy i indywidualnego podejścia do pacjenta. Pozdrawiam
» przejdź do wątku

WerkaZalewska




Dołączył: 07.12.2017
Posty: 6


Ja wszelkie badania jeśli chodzi o poziom cukru, cholesterolu robiłam w Diagnostyce. Mają bardzo dużo punktów, więc pewnie w Twojej okolicy powinien jakiś być. Jeśli okaże się, że masz mocno podwyższony cukier to też oprócz konsultacji z lekarzem oczywiście, możesz udać się do dietetyka, który ułoży Ci odpowiednią dietę. Jednostkami chorobowymi zajmują się w gabinetach Projekt Zdrowie. Tam są świetni, wykwalifikowani specjaliści, bardzo pomocni, troskliwi. Też mają sieć punktów, więc na ich stronie projektzdrowie.info możesz sprawdzić, czy są gdzieś koło Ciebie :) Pozdrawiam!
» przejdź do wątku

WerkaZalewska




Dołączył: 07.12.2017
Posty: 6


Ja 1,5 roku temu kupiłam ekspres na kapsułki Tchibo i jestem bardzo zadowolona. Kawa pyszna, ekspres nieduży w porównaniu do tych drogich, z młynkiem. Taki mi się marzy ale obecnie nawet nie mam miejsca w kuchni :( no i fundusze, jednak dalej rzeczywiście za dobry ekspres trzeba zapłacić koło 2 tys, jak nie więcej. Ten na kapsułki jest dla mnie wystarczający, aczkolwiek kapsułki mi się szybko kończą, a jakoś nigdy nie kupuję kilku opakowań na zapas, muszę nad tym popracować :) Kiedyś krytykowano ekspresy na kapsułki bo wydawało się, że będzie wychodzić to drogo, ale teraz już jest ok. W opakowaniu jest 10 kaw za powiedzmy 15 zł, to wychodzi 1,50 za kawę, czyli jak dla mnie dość mało :) jak biegniemy gdzieś i chcemy kupić sobie latte to 8 zł to jest chyba minimum. Kapsułki są też o tyle dobre, że ta kawa nie wietrzeje bo jest szczelnie w tych kapsułkach zamknięta. Ale powiem Wam, że jakbym się miała zdecydować na jakiś lepszy ekspres to bym chyba zgłupiała bo duży jest bardzo wybór, a to jednak zakup na lata. Mam nadzieję, że jednak za jakiś czas zmienię, może jak się kiedyś przeprowadzę :)
» przejdź do wątku

WerkaZalewska




Dołączył: 07.12.2017
Posty: 6


Pływanie, rowerek, spacery, szybszy marsz, z czasem trucht i dopiero wtedy ewentualnie bieg, ale to już po zrzuceniu z 10 kg. Ale najlepiej się skonsultować ze specjalistą w tej kwestii, aby nie zaszkodzić swoim stawom. Ja np. nie mogę w ogóle obciążać kolan i fizjoterapeuta swego czasu zalecił mi basen, rowerek i marsz właśnie.
» przejdź do wątku

WerkaZalewska




Dołączył: 07.12.2017
Posty: 6


Ja uwielbiam pić kawę ze spienionym mlekiem. Wiem że najlepiej pić czarną, bez dodatku cukru i też taką piję na tygodniu. W weekend, kiedy mam więcej czasu, pozwalam sobie na latte. Nie czuję, abym tym rujnowała sobie zdrowie. Bez przesady :) Nie dajmy się zwariować :)
» przejdź do wątku

WerkaZalewska




Dołączył: 07.12.2017
Posty: 6


Ja też nie mam czasu robić rano śniadania. Zjeść szybko owszem, ale robić np. omlety czy koktajle to już ciężko. Przez jakiś czas kiedyś robiłam rano owsiankę, ale jednak to też chwilkę zajmuje. Nigdy nie robiłam za to śniadania dzień wcześniej i zaintrygowała mnie ta owsianka na zimno. Myślę, że spróbuję. Teraz akurat w sklepach jeszcze więcej bakalii, orzechów, śliwek suszonych no bo idą święta :)
» przejdź do wątku