Dzisiaj jest: Sobota, 20.04.2024 Imieniny: Czesława i Agnieszki



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika finezja
finezja




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 14.05.2018
Posty: 16

no bo one chyba nowe sa bo wczesniej ich nie widzialam.. tzn nadal ich nie widze (akurat te dostalam w prezencie) a zamawiam zawsze kosmetyki na notino :D 
» przejdź do wątku

finezja




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 14.05.2018
Posty: 16

ceny sa faktycznie wysokie ale jest wiele promocji i wtedy warto kupic.. ja tak na notino poluje :)
» przejdź do wątku

finezja




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 14.05.2018
Posty: 16

przesada jest dla mnie kupowanie tuszu co dwa tyg bo sie skonczyl. colistar jest wydajny wiec starcza na dluzej, uzywa sie go malo i na notino czesto jest w promocji wiec warto polowac
» przejdź do wątku

finezja




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 14.05.2018
Posty: 16

ja mam akurat taki z colistara kupilam w fajnej cenie na notino ale mialam tez z bielendy i tez byl fajny.. no i do tego banki chinskie albo szczotkowanie na sucho
» przejdź do wątku

finezja




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 14.05.2018
Posty: 16


colistar ma swietne pilingi :) zluszczajace, nawilzajace ujedrniajace i regenerujace :)
» przejdź do wątku

finezja




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 14.05.2018
Posty: 16

ja bardzo lubie bielende bo ma kosmetyki z naturalnym skladem :) teraz przepadlam na punkcie maseczek sensory mask :D
» przejdź do wątku

finezja




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 14.05.2018
Posty: 16

bardzo dobre mascary ma colistar :) warte swojej ceny
» przejdź do wątku

finezja




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 14.05.2018
Posty: 16


tak szczotkowanie to dobry pomysl, ale nie zaszkodza tez odpowiednie kosmetyki ujedrniajace :) no i picie duzo wody
» przejdź do wątku

finezja




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 14.05.2018
Posty: 16


ja polecam maski owocowe power wit.c w płacie z serum aktywatorem  z bielendy fajnie nawadniają pobudzają twarz  warto spróbować.
» przejdź do wątku

finezja




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 14.05.2018
Posty: 16


tez nie lubilam, myslalam ze to naciaganie na kase i dobra reklama ale kolezanka kupila sobie miesieczy pakiet z chiashake i okazalo sie ze zaczela chuidnac. kupilam na probe na dwa miechy i kurde zdziwiona jestem ze to dziala :D
» przejdź do wątku

finezja




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 14.05.2018
Posty: 16


diet mam za soba od groma i kazda miala jakies plusy i minusy.. dlatego nie ma sie co zamykac na nowosci.. kupilam sobie na trzy miechy na probe koktajle odchudzajace i są rewelacyjne
» przejdź do wątku

finezja




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 14.05.2018
Posty: 16

wiekszosc owocow ma cukier wiec takie koktajle to raczej srednio jesli chcesz sie np odchudzac
» przejdź do wątku

finezja




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 14.05.2018
Posty: 16

ja mam rozpuszczalna w wodzie i jest ok
» przejdź do wątku

finezja




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 14.05.2018
Posty: 16


kiedys na dietetycznym forum polecali jeden model ale nie pamietam jaki :(
» przejdź do wątku

finezja




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 14.05.2018
Posty: 16


Ja bym sie udala do wykwalifikowanego dietetyka i opowiedziala o tych problemach tak by dieta jaka ci dopasuje byla odpowiednia dla twojego zdrowia, ortganizmu i mozliwosci metabolicznych a takze by nie bylo tam produktow na ktore mozesz miec jakies nietolerancje. Od siebie polecic moge dietetyka z centrum zdrowia Panaceum w Warszawie. Super specjalisci, rewelacyjne podejscie, dobre ceny i co najwazniejsze indywidualnosc i zrozumienie
» przejdź do wątku

finezja




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 14.05.2018
Posty: 16

Jak Polska to polecam Mazury D Piękne i urokliwe miejsce, duzo zwiedzania, czyste powietrze. Warto tez odwiedzic park rozrywki Mazurolandia idealne miejsce zarowno dla mlodej pary jak i rodzin z dziecmi. Duzo atrakcji, dobre ceny,. fajne jedzenie i mila obsluga D Czego chciec wiecej D
» przejdź do wątku