Witam wszystkich :)

To mój pierwszy post na tym forum ponieważ po przeczytaniu sporej ilości postów mam już mętlik w głowie. Otóż postanowiłem zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta - czas zadbać o siebie i o swoje zdrowie. Powoli przełączam się na tryb ograniczania mięsa i produktów zbędnych w diecie (słodycze etc.) Nie jest lekko ale pragnę przygotować swój organizm na przestawienie się na dietę, która trafi do mnie za jakieś 2-3 dni (dietetyk pracuje nad tym). Nie jestem osobą przewlekle chorą czy przyjmującą jakiekolwiek leki. Tak więc zgłaszam się na tym forum z problemem dot. suplementów diety. Chciałbym kupić dobrej jakości suplementy, które będą wspomagać oczyszczanie, regenerację i wzmacnianie mojego organizmu. 

Do tej pory stosowałem na co dzień stack witaminowy firmy NOW oraz witaminę D3 tej samej firmy. Od czasu do czasu stosowałem błonnik witalny, Ashwagandhę oraz ostropest.

Czy ktoś znający  się na rzeczy mógłby mi doradzić w następujących pytaniach?

1) Jakie suplementy zakupić?

2) Jakiej firmy suplementy są dobrej jakości? Znalazłem dużą ilość supli firmy Piping Rock, cena fajna ale nie wiem do końca jak z jakością.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc:) 

» przejdź do wątku