Na początek Moje Uszanowanie dla Wszystkich! Jestem tutaj NOWY.....

 

 LekkiJakChmurka doznał chyba szoku dietetycznego o ile naprawdę schudł 20 kg w rok czasu!

Szkoda, że nie napisał na JAKIEJ był diecie, co za restrykcje dotyczyły diety (rozumiem to słowo jako ograniczenia bo tak jest w PWN)....a może był chory i schudł? ?: Teraz wygląda jak po chorobie.

 

Nie będę się dzisiaj rozpisywał ale zrobię krótki wstęp do tego co ja uczyniłem by schudnąć i schudłem dokładnie 29,5 kg za jeden rok! Daję słowo pod Bogiem!

 Systematyczność posiłków nie ma żadnego znaczenia  LekkiJakChmurka! Ważne ile organizm na dobę "zaliczy" kilokalorii! Kiedyś pisano, żeby jeść 5 razy dziennie a dziś ważne by co najmniej 3 razy i nieważne o jakich porach!

 Ja zacząłem od nauczenia się na pamięć tabeli kilokalorii ze swoją silną wolą jako błogosławieństwem, założeniem strony internetowej z wszystkim co dotyczy odchudzania, tj; kalkulatora BMI, BMR, kalkulatora biegania i dziennego spożycia kalorii oraz wykreślenie z mojego umysłu szarlatanów typu dietetycy umieszczając w kategoriach bardzo dużo potrzebnych materiałów i zacząłem panować nad sobą nie patrząc na jakieś trujące suplementy diet oraz wciskającym kit dietom, takiej jak np. oszukuje teraz A. Grabowski & Kiepski, który miał operację wycięcia żołądka a teraz mówi, że to dieta "Młynarskiego'!

 Po prostu zacząłem od znanej diety: DIETA 120 kcal

 Stronę mam nadal i sięgam tam bo po co pisać i szukać w notatkach jak wszystko można mieć na monitorze. Wstawiłem tam "15 przykazań dla facetów chcących schudnąć'" i się stosuje do nich od 5 lat! Po prostu trzymam wagę jaką osiągnąłem po schudnięciu 29,5 kg do dzisiaj! Fotki nie wstawię bo nie jestem taki przystojniak jak LekkiJakChmurka ale jutro mogę odpowiadać na każde pytanko i ODPOWIEM :)

Pozdrawiam serdecznie 

  

» przejdź do wątku