Dzisiaj jest: Sobota, 20.04.2024 Imieniny: Czesława i Agnieszki



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika KasiaD
KasiaD




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 26.03.2019
Posty: 9

Ja bym do tego dorzuciła ziemniaki pieczone, kuleczki ziemniaczane i babę ziemniaczaną -)
» przejdź do wątku

KasiaD




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 26.03.2019
Posty: 9


Ja do smażenia używam głównie oleju rzepakowego i kokosowego.
» przejdź do wątku

KasiaD




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 26.03.2019
Posty: 9


Ja już od jakiegoś czasu używam ksylitol. Jego cena też niestety jest wysoka. 
» przejdź do wątku

KasiaD




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 26.03.2019
Posty: 9

Tego typu produkty nigdy nie są zdrowe, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dlatego zaleca się jej jedzenie w ograniczonych ilościach.
» przejdź do wątku

KasiaD




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 26.03.2019
Posty: 9

W pierwszej kolejności warto sięgnąć po odpowiednią wodę, a jeśli to za mało, można pomyśleć o suplementacji.
» przejdź do wątku

KasiaD




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 26.03.2019
Posty: 9




cruella napisał/a:

Mam to szczęście że mieszkam w Warszawie a ona teraz słynie z czystej wody po modernizacji mpwik. Nie musze jej nawet filtrować, smakuje nawet lepiej niż ta w butelkach
Też mieszkam w Warszawie i zgadzam się z Tobą, że jakość wody jest bardzo dobra. Co prawda nie piję jej w postaci surowej, ale myślę, że jeśli ktoś lubi to może :)
» przejdź do wątku

KasiaD




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 26.03.2019
Posty: 9

W okresie jesienno-zimowym też sięgam po suplementy bogate w witaminę D. Całe szczęście przed nami wiosna i lato, więc liczę na to, że będę mogła ją czerpać ze słoneczka. -)
» przejdź do wątku

KasiaD




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 26.03.2019
Posty: 9

Ja byłam przyzwyczajona do stosowania cukru, teraz już z niego zrezygnowałam i sięgnęłam właśnie po ksylitol 
» przejdź do wątku

KasiaD




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 26.03.2019
Posty: 9

Osobiście po suplementy sięgam tylko w ostateczności, więc staram się jeść takie produkty naturalne, które zawierają w sobie duże ilości błonnika.
» przejdź do wątku