Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika magda.r
magda.r




Dołączył: 19.09.2019
Posty: 6

Hobby Twojego taty nie pomaga -D A może coś uniwersalnego, typu sweter albo portfel...albo może komplet ręczników z dedykacją w formie haftu?
» przejdź do wątku

magda.r




Dołączył: 19.09.2019
Posty: 6


koronka napisał/a:

magda.r napisał/a:
Hej ) Noszę, ale zależy na jaką okazję. Ogólnie jeans jest zawsze w modzie, ale wiesz czasem łatwo przesadzić. Na jakieś większe wyjścia wybieram raczej dobrą jakościowo bawełnę lub dzianinę. Ostatnio w Bawelna-Tkaniny kupowałam fajne gatunkowo materiały właśnie na koszule. Grunt to tak naprawdę trafić na dobre tkaniny.

 Ja też noszę, chociaz bardzo nie podobają mi się takie połączneia typu full look, że są jeansowe spodnie i jeansowa koszula i do tego ejszcze jakas jeansowa kurtka. Wole jednak jeansową koszule do klasycznych spodni, albo jeansów ale jednak w kontrastowym kolorze

 

 Tak jest, zgadzam się w 100% :) Jeans jest uniwersalny, ale nie w wersji full look. Można ewentualnie dodatkiem jakimś nawiązać.

Pozdrawiam 

 

» przejdź do wątku

magda.r




Dołączył: 19.09.2019
Posty: 6

Hej :) Noszę, ale zależy na jaką okazję. Ogólnie jeans jest zawsze w modzie, ale wiesz czasem łatwo przesadzić. Na jakieś większe wyjścia wybieram raczej dobrą jakościowo bawełnę lub dzianinę. Ostatnio w Bawelna-Tkaniny kupowałam fajne gatunkowo materiały właśnie na koszule. Grunt to tak naprawdę trafić na dobre tkaniny.
» przejdź do wątku

magda.r




Dołączył: 19.09.2019
Posty: 6

Ciekawą listę hoteli spa w Polsce znalazłam ostatnio w sieci w serwisie Motocaina i już się  z wami nią dzielę :) Niektóre miejsca są mocno luksusowe, inne bardziej przystępne cenowo. Ja się wybiorę przy najbliższej okazji w jedno z tych miejsc. Przyda mi się taki odpoczynek !:
» przejdź do wątku

magda.r




Dołączył: 19.09.2019
Posty: 6


Ja zawsze prałam firanki ręcznie, a potem suszyłam na karniszu. Po kilku latach tej mozolnej roboty ktoś mi powiedział, ze firanki z powodzeniem można prać w pralce. Ok, wypróbowałam i eureka! wszystko super się skończyło. Aż do czasu...kiedy w moje ręce wpadłą firanka, którą zakupiłam w pewnej taniej sieciówce i jasny gwint porobiły takie mega dziury w czasie prania, że się załamałam. Dobrze, ze nie zapłaciłam za tę firankę dużo i teraz już wiem, że cena odpowiadała jej jakości. Także w pralce jak najbardziej prać można, ale jakościowe tkaniny. Ostatnio kupiłam w Sklepie Antex fajne firanki i przeszły już chrzest bojowy! Także tej firmy na pewno polecam :)
» przejdź do wątku