Dzisiaj jest: Czwartek, 25.04.2024 Imieniny: Marka i Jarosława



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika Yeliz
Yeliz




Dołączył: 07.06.2020
Posty: 3

Czytałam niedawno, że różne problemy skórne rozwiązują wiórki mydlane Betula Tar od Aurumaris. Preparat pomaga pozbyć się trądziku, zmarszczek i innych niedoskonałości. Wyrównuje też koloryt. Dodatkowym plusem jest cena, a jedno opakowanie jest wydajne, więc chyba warto go przetestować. Kuracja jest skierowana głównie do osób z tłustą cerą.
» przejdź do wątku

Yeliz




Dołączył: 07.06.2020
Posty: 3

A medycyna estetyczna? Jest sporo zabiegów, które pomagają. Ja na przykład chwalę sobie karboksyterapię. Wykonuję ją w Klinice Elite w Warszawie. I z tego co wiem to mają oni w ofercie wiele innych zabiegów, które redukują cellulit. Zdecydowanie warto podpytać, bo odpowiednio dobrany zabieg wykonany pod okiem specjalistów to gwarancja sukcesu.
» przejdź do wątku

Yeliz




Dołączył: 07.06.2020
Posty: 3


kate napisał/a:

Z cukinii naprawdę można zrobić wiele. Ostatnio znalazłam przepis na ketchup z cukinii. Wyszedł pyszny. Sprawdza się idealnie jako sos do makaronów.

 

 Wow, świetny pomysł. Też jestem fanką cukinii także z pewnością wypróbuję. Ja bardzo lubię spaghetti z cukinii. Szybkie i proste do zrobienia. A pyszne. Doskonała alternatywa dla tradycyjnego makaronu.

» przejdź do wątku