Dzisiaj jest: Sobota, 06.03.2021 Imieniny: Róży i Wiktora

Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5861

Forum dyskusyjne

powrót
Wszystkie posty użytkownika NikaUn
NikaUn

a czemu nie? raczej nie ma do tego przeciwskazań, ale zawsze warto zapytać dietetyka lub lekarza 
» przejdź do wątku

NikaUn

no i git
» przejdź do wątku

NikaUn

Ale po co? Żeby potem wrócić do domu i jesc za dwóch? To tak nie działa, trzeba się cały czas pilnować żeby takie coś miało prawo bytu 
» przejdź do wątku

NikaUn

W diecie wsytarczy, że będziesz liczył kalorie i będziesz jeść mniej niż wynosi zapotrzebowanie kaloryczne Twojego organizmu. To co będziesz jadł nie ma w gruncie rzeczy większego znacznia, jeśli zależy tobie jedynie na utracie kilogramow 
» przejdź do wątku

NikaUn

To jest proste. masz drakońską dietę przez miesiąc, chudniesz i organizm jest wyjałowiony i domaga się jeszcze większej ilości wartości odżywczych i jesz więcej niż powinnaś. A wystarczy ułożyć dietę dobrą dla głowy i po prostu pilnować spożywanych kalorii, wtedy jak będziesz całe życie na takiej łatwej diecie, to nie będzie efektu jojo. Ale diety hardcorowe są lepsze, bo ludzie nie potrafią czekać na efekty, chcą teraz już zaraz 
» przejdź do wątku

NikaUn

To jest aż smutne, że trzeba to tyle razy powtarzać. jeśli chodzi o utratę kg to nie ma znaczenia co jesz tylko ile spożywasz kalorii. pilnuj bilansu kalorycznego i schudniesz nawet na maku 
» przejdź do wątku

NikaUn

Musisz jeść mniej niż wynosi Twoje zapotrzebowanie kaloryczne, które można wyliczyć sobie za pomoca obserwacji. Wpisz w yt i znajdziesz na ten temat porady
» przejdź do wątku

NikaUn

Bo źle się za to zabierasz. Robisz jakieś hardcorowe diety i wracasz do starych nawyków. Rób 50% diety całe zycie niż 100% przez 3 tygodnie to będziesz mniej chudła ale równomiernie cały czas 
» przejdź do wątku

NikaUn

Nie da się schudnąć tylko z brzucha. Organizm pali tłuszcz równomiernie z każdej części naszego ciała 
» przejdź do wątku

NikaUn

No i jest to nie zdrowe, tak raczej powie Tobie każdy dietetyk 
» przejdź do wątku

NikaUn

na samym początku usuwa się złogi, ale teraz będzie tylko trudniej i ta waga nie będzie tak szybko spadać 
» przejdź do wątku

NikaUn

jakakolwiek aktywność będzie dobra, a żeby odsłonić mięśnie to trzeba utrzymywać ujemny bilans kaloryczny 
» przejdź do wątku

NikaUn

schudnąć pomaga tylko ujemny bilans kaloryczny 
» przejdź do wątku

NikaUn

A to ja mam wtedy pytanie? Bo słyszałam, że tych cieni nie da się rozjaśnić i jak się nad tym zastanowić to jest logiczne, bo jakim cudem krem miałby móc coś takiego zrobić?
» przejdź do wątku

NikaUn

Ja korzystam z jedynego jaki mam tylko podciągnięty do miejsca w którym mieszkam, dużego wyboru nie ma 
» przejdź do wątku

NikaUn

ja mam w banku spółdzielczym konto
» przejdź do wątku

NikaUn

z chęcią pomogę 
» przejdź do wątku

NikaUn

Studiować według mnie nei warto
» przejdź do wątku

NikaUn

Też bardzo lubię torebki, które są takiego średniego rozmiaru. gdzie można zapakować kilka rzeczy, ale również przyjemnie się nosi 
» przejdź do wątku

NikaUn

Ja nie chodzę, ale też uważam że coś takiego jest bardzo fajne 
» przejdź do wątku

NikaUn

No tak najlepiej zrobić, bo wtedy pojawiają się problemy z opryszczkami czy innymi wirusami 
» przejdź do wątku

NikaUn

Bardzo słusznie powiedziane 
» przejdź do wątku

NikaUn

O bardzo fajny pomysł :)
» przejdź do wątku