Dzisiaj jest: Środa, 24.04.2024 Imieniny: Grzegorza i Aleksandra



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika summer
summer




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 01.07.2021
Posty: 20

Hej czy któraś z was bierze tabletki na nerwicę ? Jakie są najlepsze i czy są skuteczne też takie które nie są na receptę
» przejdź do wątku

summer




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 01.07.2021
Posty: 20

Intersują mnie tutaj nowoczesne terapie leczenia depresji. Wiele się ostatnio slyszy o marihuanie medycznej. 

Czy jedank leczenie nią nie ma jakichś większych przeciwwskazań?  

» przejdź do wątku

summer




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 01.07.2021
Posty: 20

Nie wiem czy jest to taka dobra dieta. Sama nie zdecydowałabym się na te dietę bo o ile w krótkim czasie daje dobre rezultaty w odchudzaniu się to na dłuzszą metę jest po prostu niezdrowa. Można poczytać sobie na jej temat różne opracowania. I ma to drugie dno.

Moim zdaniem lepiej jest samodizelnie nie kombinowac z dietami ale po prostu skontaktować się z dietetykiem, któryo ustali nam zapotrzebowanie kaloryczne. Jak również bedzie w stanie stworzyć prostą oraz łatwą dietę.



Będzie to na pewno zdrowsze.

» przejdź do wątku

summer




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 01.07.2021
Posty: 20

Najlepiej udać się do chirurga naczyniowego, zrobi doplera i po doplerze będzie wiadomo czy zylaki nadają się na laser czy na operacje. Mój lekarz mi mówił że laser to tak bardziej kosmetycznie, kolega miał robione laserowo 6tys jedna noga i za m-c miał powrót, i zrobił wkoncu chirurgicznie. Wszystko zależy od stanu zylakow i od lekarza


Wspomagająco warto jest oczywiście pić zioła na krążenie: świetny skład maja zioła venoherbs.
» przejdź do wątku

summer




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 01.07.2021
Posty: 20

U mnie jest to zwykle owsianka

orzechy

płatki owsiane

suszone oraz świeże owoce ( uwielbiam nasiona chia, nasiona goji jak również banana)

Może nie jest to najmnej kaloryczne śniadanie, niemniej najadam się nim i nie muszę tak szybko siegac po coś innego.

Jesli lapie mnie ochota na coś słodkiego, szukam zdrowych niskokalorycznych przekąsek, których jest przecież wiele w sklepach.

» przejdź do wątku

summer




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 01.07.2021
Posty: 20

Hej dziewczyny, wiem że macie ogromną wiedzę  Gdzie w Polsce robią najlepsze licówki? Z dużą przeziernością.
» przejdź do wątku

summer




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 01.07.2021
Posty: 20

U mnie tak było 3 miesiace temu nim przeszłam na tryb zdrowego odżywiania . Miałam zgagę dosłownie po wszystkim. Jednego dnia postanowiłam koniec z tym. Odstawiłam słodycze, słodkie napoje, tłuste dania, ograniczyłam smażone, piję dużo wody. Tym sposobem schudłam kilka lat temu 10 kg. Teraz spokój zadnej zgagi a na toaletę chodzę 3-4 razy dziennie.

No i przynajmniej nie mam problemów z brzuchem.
» przejdź do wątku

summer




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 01.07.2021
Posty: 20

Ja nie chodzę. W sumie nie dlatego, że mi sie nie podobają ale że nie mam w swojej szafie. MOze sobie kupię na jesień, bo i tak planowałam zrobić jakies nowe zakupy do mojej garderoby ;)

 Za to w takich koszulach bardzo często chodzi mój mężczyzna. Jak twierdzi, jest mu w nich wygodnie oraz dobrze się w nich czuje )

 Zamawia ubrania głównie przez internet.

» przejdź do wątku

summer




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 01.07.2021
Posty: 20

Co jest Waszym zdaniem lepsze? Wyciskarka czy może jednak sokowirówka? 
» przejdź do wątku

summer




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 01.07.2021
Posty: 20



Biały cukier możesz zastąpić erytrolem. Co do mąki, warto wybierać pełnoziarniste, bo mają więcej błonnika i są mniej przetworzone. Wgl im mnie przetworzonego jedzenia tym lepiej. Zamiast owocowych jogurtów wybierać naturalne i dodawać do nich świeże lub mrożone owoce. Najlepiej stosować zasadę 80/20, czyli przez większość czasu jeść pełnowartościowo (czyli posiłki komponować tak, żeby były w nich warzywa/owoce + białko + tłuszcze + węglowodany -> nie trzeba się ich bać!), ale od czasu do czasu pozwalać sobie na odstępstwa. Sama musisz wyczuć do będzie dla Ciebie dobre i słuchać swojego organizmu. Nie ma co się fiksować za mocno, żebyś się nie zniechęciła. Ważny jest deficyt kaloryczny - można go osiągnąć obniżką kcal (ale tu trzeba je liczyć, a nie każdy lubi i jest to dla niego dobre pod kątem psychiki - można się wpędzić w błędne koło) i aktywnością fizyczną (a to nie tylko treningi cardio, ale też spacery, joga, rower itp. skoro masz trenera to na pewno wiesz o co chodzi  ). I warto poczytać wartościowe treści na kontach różnych dietetyków. Jest ich sporo tutaj, na YT albo Spotify. Odchudzanie to maraton, a nie sprint

» przejdź do wątku

summer




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 01.07.2021
Posty: 20


A jak sobie radzicie z napadami lakomstwa? 
» przejdź do wątku

summer




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 01.07.2021
Posty: 20

Za tydzień będzie rok jak zaczęłam bardziej patrzeć na to co jem. Schudłam 12 kg, może nie jest to jakoś bardzo dużo, ale na 62kg postanowiłam sobie zrobić przerwę. (w pół roku zeszło te 12kg, od pół roku waga utrzymuje się taka sama). Na początku było może trochę ciężko, bo ja uwielbiam pizze, wino, słodycze i szczerze nie wobrażałam sobie że dam radę dłużej niż tydzień wytrzymać bez słodkości. Było odmierzanie wszystkiego które mnie np męczyło, było 5 posiłków dziennie bo niby tak jest najlepiej. Przez pierwsze 2 miesiące przestrzegałam tych zasad, później dopiero zaczełam "bawić się" tą dietą i ustawiąc sobie to wszytsko jak mi się podoba. Nie chciałam chudnąć zbyt szybko bo wiele razy słyszałam że kilogramy szybciutko mogą wrócić.

» przejdź do wątku

summer




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 01.07.2021
Posty: 20

Wybielałam domowymi sposobami, potem jednak wybrałam sie na wybielanie do stomatologa. I obecnie wiem,ze nie powinnam kombinowac z wybielaniem w domu i powinnam od razu wybrać się do dentysty na wybielanie profesjonalne Wybielanie takie daje o wiele lepsze rezultaty Poza tym nie spowodowało u mnie nadwrażliwości uzebienia jak wybielanie w domu.

Wam równiez coś takiego polecam.

» przejdź do wątku

summer




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 01.07.2021
Posty: 20

Masz tutaj rację. Duzo zalezy od tego jaki kto ma charakter. Jedna osoba ma wieksze skłonności do denerwowania sie Druga ma mniejsze. Sama jestem dośc mocnym nerwusem i w sumie często przejmuję się rzeczami, którymi nie powinnam się przejmować. Potem o tym po prostu zapominam.

Od siebie polecam Ashwagandhę. Zmniejsza stres jak również ulatwia zasypianie. Szkoda, ze nie odkryłam jej wcześniej.  

» przejdź do wątku

summer




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 01.07.2021
Posty: 20

Ja sama sobie regularnie robie Kiedys chodziłam do gabinetu kosmetycznego na paznokcie. Ale od kiedy nauczyłam się samodzielnie sobie robić to nie widzę takiej potrzeby. Jest to dla mnie wygodniejsze bo nie muszę się na paznokcie umawiać. Ale po prostu robię je sobie wtdy kiedy mam na nie ochote. Jest to również o wiele tańsze )

Zima preferuję odcienie ciemniejsze, odcienie nude.

W lecie natomiast neony oraz pastele

» przejdź do wątku

summer




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 01.07.2021
Posty: 20

Po prostu w drukarniach. Drukarni jest wiele, na pewno znajdziecie jakąs do wydruku dla siebie ulotek. 

Od siebie polecam jeszcze zastanowic się nad zamówieniem dla klientów słodyczy reklamowych. Takie słodycze drogie nie są, a na pewno sprawią miłe wrazenie.

» przejdź do wątku

summer




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 01.07.2021
Posty: 20

My właśnie wróciliśmy z Bieszczad. Wypoczywaliśmy tam w Maciejewce i mogę polecic. Dobry standard, smaczne jedzenie oraz korzystne ceny. Otoczenie super, można wypocząć pośród ladnych widokow.

Drugie miejsce jakie mogę polecić na wakacje w Polsce to dwór Kolesin, przyjemne spa nad jeziorem Rownież ze smaczna kuchnia ) I możliwoscią skorzystania z zabiegów spa.

» przejdź do wątku

summer




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 01.07.2021
Posty: 20

Nie sądzę, ze kosmetyki okażą się tutaj rzeczywiśćie skuteczne. Nie mają takiego dobrego działania jesli chodzi o podniesienie piersi, poza tym moga co najwyżej dac lepsze nawilżenie skóry.

Jest wiele zabiegów na piersi, nie tylko powiększenie implantami. Polecam po prostu zorientować się w odpowiedniej klinice. 

Polecam klinikę doktor Raczkowskiej 

» przejdź do wątku

summer




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 01.07.2021
Posty: 20

Co u dorosłego na próchnice ? Zamówiłam już elmex żel, zawsze używam tylko sensodyny z fluorem , ale od kilku miesięcy dużo choruje i bardzo czesto wymiotuje ???? co pogrąża stan szkliwa. Jest jakaś opcja żeby je odbudować ? Jestem załamana bo to dwie jedynki i dwojka mi tak się sypie ...

» przejdź do wątku

summer




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 01.07.2021
Posty: 20


Miałam podobny problem, nie byłam zadowolona z dzialania plastrów do depilacji. Kilka razy stosowałam, potem jednak odpusciłam sobie bo denerwowaly mnie te wszystkie wrastajace włoski. Ja dziekuję za coś takiego....

Również wybrałam się na depilację laserową. I jestem bardzo zadowolona )

» przejdź do wątku