Dzisiaj jest: Czwartek, 25.04.2024 Imieniny: Marka i Jarosława



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika jagnam
jagnam




Ostrzeżenia: 1
Skąd: Karczewo
Dołączył: 26.07.2021
Posty: 8

Po pierwsze nerwica to jest poważna choroba, żadna meliska i ziołowe suplementy nie pomogą. Najlepiej się wybrać do lekarza, chociażby rodzinnego. Wystawi pewnie skierowanie do psychiatry zamiast samemu wypisać (choć niektórzy wypisują), natomiast lepiej iść do psychiatry choćby na nfz. To nic strasznego, może dużo pomóć.

Jeśli nie chcesz iść do lekarza w cztery oczy, możesz zdecydować sie na terapię w formie online

» przejdź do wątku

jagnam




Ostrzeżenia: 1
Skąd: Karczewo
Dołączył: 26.07.2021
Posty: 8

Jest to dość bezpieczna forma leczenia, często uznawana za bezpieczeniejszą od wielu leków. Obecnie terapia ta jest testowana i zwykle nie jest stosowana jako jedyne leczenie ale jako wspomaganie. Obecnie prowadzone w niektóych ośrodkach w Polsce

Nie znaczy to jednak, ze nie ma tutaj żadnych przeciwwskazań. NIe powinny tej terapii stosować na przykład osoby, które chorują na tachykardię
» przejdź do wątku

jagnam




Ostrzeżenia: 1
Skąd: Karczewo
Dołączył: 26.07.2021
Posty: 8

Kolor to nie kwestia jakości tylko wyboru pacjenta. Jedyny materiał który da Tobie przeziernosc jak naturalny zab to są porcelanowe licówki na cyrkonie. One odbijają światło w taki sam sposób jak nasz naturalny zab. A kolor bieli sobie wybierasz, ale dobry dentysta powinien doradzić ;)
» przejdź do wątku

jagnam




Ostrzeżenia: 1
Skąd: Karczewo
Dołączył: 26.07.2021
Posty: 8

Też podczas diety macie problemy z układem pokarmowym? Zgaga, zaparcia, bóle w dole brzucha. Teoretycznie powinno mi nic nie dolegać na diecie, bo jem więcej warzyw, owoców, dużo piję ????. Pomocy. (Ps. Czy przepuklina przełyku i niedawno przebyta ( ponad pół roku temu) metaplazja jelitowa żołądka może mieć na to wpływ? )
» przejdź do wątku

jagnam




Ostrzeżenia: 1
Skąd: Karczewo
Dołączył: 26.07.2021
Posty: 8


Z tym krwawieniem bym na pewno uważała, dobrze jst zbadać przyczynę krwawienia. Problem może byc tutaj z rzadkością krwi, jak również z wysokim ciśnieniem. Dobrze jest regularnie badać ciśnienie, ewentualnie skonsultować się z lekarzem rodzinnym. 

Z dodatkowych suplementów polecam na pewno

witaminę C

witamine D

Jak również Biovital na poprawę krążenia

» przejdź do wątku

jagnam




Ostrzeżenia: 1
Skąd: Karczewo
Dołączył: 26.07.2021
Posty: 8

Hej, mam pytanie co do zabiegu modelowania ust. Czy ktoś może się podzielić jak wyglądała opuchlizna w ciągu pierwszych dni? Czy po 0,5ml powinnam się spodziewać dużej opuchlizny i siniaków? Niestety muszę zadbać o to, żeby wyglądało to w porządku w pracy. Czy można nałożyć makijaż na zrobione usta w ten sam dzień/ na drugi dzień
» przejdź do wątku

jagnam




Ostrzeżenia: 1
Skąd: Karczewo
Dołączył: 26.07.2021
Posty: 8

Kochani i kochane, czy spotykacie się z brakiem zrozumienia zdrowego stylu życia lub samej definicji zdrowego odżywiania? Często spotykam się ze stwierdzeniem "po co ćwiczysz skoro jesteś chuda?" albo "nie jesz słodyczy?odchudzasz się z kości na ości" oraz wiele innych tekstów. Zastanawiam się skąd bierze się takie myślenie że zdrowe odżywianie to tylko sałata 3 x dziennie i służy tylko temu by schudnąć, albo ćwiczy się tylko po to by schudnąć. Treningi mają też przecież inne "zastosowanie". Ja np. nie chcę schudnąć i ćwiczę by ciało ujędrnić i wyrzeźbić. Oraz UWAGA to może być dla niektórych nowość, ale ćwiczenia niesamowicie poprawiają mi humor i dają energię. Trening to nie kara, zresztą ZDROWA dieta też nie. Ja osobiście jem wszystko oprócz słodyczy, zachowując zdrowy rozsądek można na prawdę nie rezygnować z niczego a jak jest u Was?

» przejdź do wątku

jagnam




Ostrzeżenia: 1
Skąd: Karczewo
Dołączył: 26.07.2021
Posty: 8

Wyciskarka produkuje o wiele mniej odpadow i soki maja wiecej witamin i blonnika. No i wyciskac mozna wszystko, nie tylko cytrusy ;)

Soki poza tym mają więcej witaminym oraz enzymow Kóre ulegają zniszczeniu w sytuacji mielenia jak to jest w sokowirowce. Wyciskarka nie mieli ale powoli wyciska.

Jest to pewien wydatek ale poniosłam go i jestem zadowolona :) Zobacz sobie  W sklepie maja porządne wyciskarki i coś na pewno dobierzesz.
» przejdź do wątku