Dzisiaj jest: Piątek, 19.04.2024 Imieniny: Adolfa i Tymona



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika HelgaVonGugen
HelgaVonGugen




Skąd: Piła
Dołączył: 07.10.2021
Posty: 8

To według uznania. Większość piję wodę do posiłków aby móc nawilżyć gardło po każdym przełyku. CO do 8 szklanek dziennie - to niekoniecznie w trakcie posiłków.
» przejdź do wątku

HelgaVonGugen




Skąd: Piła
Dołączył: 07.10.2021
Posty: 8

Zdecydowanie miód jest najlepszym odpowiednikiem cukru :)
» przejdź do wątku

HelgaVonGugen




Skąd: Piła
Dołączył: 07.10.2021
Posty: 8

Olej kokosowy jest chyba najzdrowszym produktem. NIe jest zbyt toksyczny jak w przypadku oleju słonecznikowego.
» przejdź do wątku

HelgaVonGugen




Skąd: Piła
Dołączył: 07.10.2021
Posty: 8

A co sądzicie o maśle z orzecha laskowego? Jadłyście może? Wyczytałam, że sprawdza się w diecie odchudzającej, ale nie jestem pewna, czy akurat z orzecha laskowego będzie odpowiedni. Jak myślicie?
» przejdź do wątku

HelgaVonGugen




Skąd: Piła
Dołączył: 07.10.2021
Posty: 8

Na sam początek spróbuj szybciej chodzić, aby dostosować swój tryb. Następnie automatycznie zaczniesz przyspieszać krok i pobiegniesz według swojego trybu :)
» przejdź do wątku

HelgaVonGugen




Skąd: Piła
Dołączył: 07.10.2021
Posty: 8

Znamy tylko podstawowe zasady . Jeśli nie widzimy efektów, należy coś zmienić :)
» przejdź do wątku

HelgaVonGugen




Skąd: Piła
Dołączył: 07.10.2021
Posty: 8

Każde ćwiczenia powinny być przeprowadzone według swojego trybu życia. Dodatkowo ilość wykonywanych treningów powinien być odpowiednio dopasowany.
» przejdź do wątku

HelgaVonGugen




Skąd: Piła
Dołączył: 07.10.2021
Posty: 8

Dowiedziałam się, że zakwas z buraków dobrze nadaje się na odchudzanie. Zaczęłam regularnie pić i schudłam 10 kilo w ciągu 3 miesięcy. Jestem jej ogromnie wdzięczna :)
» przejdź do wątku