Dzisiaj jest: Sobota, 20.04.2024 Imieniny: Czesława i Agnieszki



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika AngelikaOd
AngelikaOd




Dołączył: 28.03.2022
Posty: 12


Uważam, że bardzo źle jak diete zaczyna sie do 1200 kcal. To jest po prostu moim zdaniem mega niezdrowe. W diecie powinny znaleźć się wszystkie odpowiednie witaminy, makro typu białka, tłuszcze czy węglowodany. Warto też włączyć do diety nasiona chia.
» przejdź do wątku

AngelikaOd




Dołączył: 28.03.2022
Posty: 12


Grupy krwi sa bardzo ciekawe i dana osoba z daną grupą krwi innego pożywienia potrzebuje ;)
» przejdź do wątku

AngelikaOd




Dołączył: 28.03.2022
Posty: 12

 Z takich godnych polecenia kierunków warto też zwrócić uwagę na Egipt. Jest mnóstwo ciekawych miejsc do zwiedzenia jak np. Piramidy czy Dolina Króli.
» przejdź do wątku

AngelikaOd




Dołączył: 28.03.2022
Posty: 12


Uzywam erytrytol w codziennej diecie ;)
» przejdź do wątku

AngelikaOd




Dołączył: 28.03.2022
Posty: 12


Mi to się wydaje, ze najlepiej mieć wiele rzeczy po prostu w pojemnikach ;) Robić porzadki sezonowe - wierzcie mi, że pomaga ;) Warto też zainwestować w naczynia ceramiczne, o których wspomniano tutaj Lifestyle - GlamStyle.pl
» przejdź do wątku

AngelikaOd




Dołączył: 28.03.2022
Posty: 12


napisał/a:

 Od piwa się zaczyna niestety. Zaczyna się bardzo niepozornie. Najpierw od szklaneczki, potem butelki, aż kończy się na upijaniu do upadłego i byciu ciągle nietrzeźwym. Potem są tylko dwa wyjścia. Jedno albo stacza się całkiem albo idzie się leczyć

» przejdź do wątku

AngelikaOd




Dołączył: 28.03.2022
Posty: 12

Cześć ;) Co do takiego chudnięcia w krótkim czasie, owszem można schudnąć 5kg w tydzień https://anetaflorczyk.net/jak-szybko-schudnac-5-kg-tydzien/ , ale prawda jest taka, że to nie jest utrata tkanki tłuszczowej tylko głównie utrata wody. Można to zrobić poprzez post przerywany, który dobrze wpłynie na nasz organizm. Poza tym dzięki temu możemy pozbyć się zalegającej treści pokarmowej. 
» przejdź do wątku

AngelikaOd




Dołączył: 28.03.2022
Posty: 12


Dieta przede wszystkim musi byc dopasowana odpowiednio do naszej budowy ciała, do naszego zapotrzebowania kalorycznego i tyle ;) Dlatego najpierw powinno sie wybrac do dietetyka. Jak się nie ma czasu na gotowanie to zamówić jakąś dietę pudełkową i tyle ;)
» przejdź do wątku

AngelikaOd




Dołączył: 28.03.2022
Posty: 12


Szczerze mówiąc, nigdy nie stosowałam peelingu kawowego, aczkolwiek miałam chłopaka dawno dawno temu, który go stosował... :D i jak mam być szczera to jakoś mnie nie przekonał ;) Natomiast uwielbiam peelingi solne, z gilnką, oliwką itd, coś co pięknie pachnie i równocześnie daje efekt. Jedna tylko uwaga, taki peeling czy to z granulkami czy enzymatyczny powinniśmy używać maksymalnie 1-2 razy w tygodniu i tyle. Do tego wszystkiego jak ktoś ma dojrzałą cerę to tez powinien wiedzieć jak o nią dbać
» przejdź do wątku

AngelikaOd




Dołączył: 28.03.2022
Posty: 12


banany sa kcal ale mega odżywcze
» przejdź do wątku

AngelikaOd




Dołączył: 28.03.2022
Posty: 12


Nooo tam chyba 40 zł kosztował chyba za 500 g nie pamietam już, ale na dość długo wystarczał ;)
» przejdź do wątku

AngelikaOd




Dołączył: 28.03.2022
Posty: 12

Hejka ;)
» przejdź do wątku