Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika Jamja
Jamja




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 13.05.2022
Posty: 24

Potrzebuję tutaj opinii na temat poszczególnych tabletek na libido. Zamierzam przetestować bo moje libigo jest aktualnie na poziomie zerowym. No więc jestem z partnerem prawie rok(nie jest to za długo i tym bardziej nadal powinno trwac miłosne uniesienie),kochamy sie,szanujemu wszystko ostatnimi czasy supeer sie uklada no ale jest pewien problem ... na poczatku kochalismy sie czesciej(nie miałam orgazmu ,ale sama bliskosc z partnerem sprawiała mi przyjemnosc) a teraz hmm.. seks przestał mnie kręcic, on ma duży temperament no i są spięcia.
Zastanawiam sie nad odpowiednikiem viagry dla kobiet.
» przejdź do wątku

Jamja




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 13.05.2022
Posty: 24

1x obszar kriolipoliza cooltech define plus 10x storz i 10x Icoone2. Robiłam zabiegi w takich sekwencjach i jestem zadowolona z efektu. Oczywiście nie jest to efekt jak po liposukcji, ale zdecydowanie nogi są smuklejsze, cellulit się zmniejsza, a skóra nabiera pięknego koloru, bardziej jednolitego. Tylko właśnie ważny jest ten konkretny sprzęt, bo niektóre moje znajome były zawiedzione efektem po krio, ale robiły czymś innym i nie dobrały zabiegów, które pomogły rozmasować i pozbyć się tego wymrożonego tłuszczyku.

Od siebie polecam instytut Bielendy w Krakowie - na miejscu doradzą odpowiednie zabiegi na ten problem.
» przejdź do wątku

Jamja




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 13.05.2022
Posty: 24

Ja jestem po 2 stronie barykady. Mamy z mężem listę potrzebnych nam rzeczy (zarówno z niskiej półki cenowej jak i średniej, czy wysokiej). Jak ktoś nas pyta, pokazujemy listę i sam wybiera co kupi.

Jeśli znajomi nie będą mieli listy prezentów, polecam sprawdzoną ceramikę:


Jak na przykład ceramiczne czajniki z ceramiki Bolesławiec - ceramika, która nigdy nie wyjdzie z mody.

 

» przejdź do wątku

Jamja




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 13.05.2022
Posty: 24



Czytałam mikrobiotę (bardzo polecam) oraz czy słonie dają klapsy (mniej polecam) reszta niestety czeka. Są też inne książki z cyklu Tristana Goodley. Czytałam zielona o drzewach i była super.

Jeśli interesują Cię typowo naukowe, polecam zajrzeć sobie do księgarni internetowej PZWL. Obecnie znajdziesz tam największy wybór ksiażek z zakresu biologii - jeśli ta tematyka jest Ci bliska, warto.  

» przejdź do wątku

Jamja




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 13.05.2022
Posty: 24

W jaki sposób unikacie pewnych kosztów życia codziennego lub obniżacie koszty swojego życia? U mnie m.in. piję wodę filtrowaną z kranu i gazuję w Sodastream (odpadają koszty i butelki), przed pandemią kupowałam zawsze bilet ZTM na 3-miesiące (oszczędzałam na tym 50zł na bilecie), robię sama w domu paznokcie hybrydowe (nie chodzę do kosmetyczki), nie chodzę do prywatnych lekarzy (na szczęście mam w firmie opiekę Medicover za 2 zł/mies. i choć wiem, że w dużej mierze bywają tam lekarze ze złymi opiniami, to zawsze udaje mi się wyszukać tego z dobrymi opiniami).Podzielmy się swoimi sposobami
» przejdź do wątku

Jamja




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 13.05.2022
Posty: 24

Ja większość pielęgnacyjnych rzeczy staram się robić z doskoku, żeby nie musieć myśleć o nich wieczorem – na przykład kiedy siedzę na home office i muszę obejrzeć jakiś webinar, robię szczotkowanie ciała i wcierkowanie głowy, zęby myję pod prysznicem, czekając, aż wchłonie się odżywka, pod prysznicem też myję twarz -  olejowanie ciała na mokro okazało się lifechangerem, bo jest znacznie szybsze niż balsamowanie. Mam jeden krem (jeden i ten sam na dzień, na noc, do twarzy i pod oczy) i 3 sera, którymi żongluję w zależności od potrzeb i tyle.

Jeśli chodzi o konkretne kosmetyki, to zwracam uwagę raczej na skład a nie na markę, dobrze sprawdziły się u mnie kosmetyki z kolagenem

» przejdź do wątku

Jamja




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 13.05.2022
Posty: 24


Sama zastanawiałam się nad dietą wegetariańską ale czym zastąpić tradycyjne mleko? Niestety ale to roślinne mi nie smakuje :( 
» przejdź do wątku

Jamja




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 13.05.2022
Posty: 24

Składniki na szparagi zapiekane z pistacjami:
1 pęczek zielonych szparagów – ok. 500 g
3 duże garści solonych, prażonych pistacji w łupinkach – ok. 100 g
oliwa z oliwek do skropienia szparagów
szczypta soli do oprószenia szparagów
ok. 30 g sera feta
3 pomidorki koktajlowe
Składniki na sos:
2 łyżki oliwy z oliwek
1 łyżka soku z cytryny
1 łyżka miodu
1 czubata łyżeczka musztardy delikatesowej
sól i świeżo zmielony czarny pieprz do smaku

Przepis nadaje się zarówno na kolację jak i na obiad - w ostatnim czasie jedno z moich ulubionych dań. Jest zdrowe, nie jest bardzo kaloryczne. Poza tym jedynie przez krótki czas będzie można cieszyć się szparagami :)
» przejdź do wątku

Jamja




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 13.05.2022
Posty: 24

Przyznam, ze coraz częściej sięgam właśnie po takie zdrowe, zielone obiady. W gorące letnie dni nie mam ochoty na stanie w kuchni oraz gotowanie wymyślnych potraw. Poza tym kiedy temperatura przekracza 25 stopni , spada mój apetyt. I mam ochotę na jedzenie zdrowe, pełne sezonowych warzyw oraz owoców. Poza tym cześćiej wybieram potrawy wegańskie oraz wegetariańskie. Mam swój ogród, tak wieć zamierzam korzystać z jego dobroci do końca sezonu :)

Podpowiem, że wiele warzyw oraz owoców z powodzeniem mozna przechowywać w lodówce. Tak aby nie straciły chrupkości

Potrzebne są do tego jednak odpowiednie pojemniki. Dobrej jakości pojemniki mozna znaleźć u tego producenta.
» przejdź do wątku

Jamja




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 13.05.2022
Posty: 24

Wbrew pozorom to bardzo prosty schemat. Wystarczy postanowić sobie ile chcemy schudnąć i krok po kroku realizować swój plan. Zacząć ćwiczyć (a pogoda temu bardzo sprzyja) no i zmienić nawyki żywieniowe. Jeśli nie lubimy gotować i stać w kuchni to warto jest skorzystać z cateringów, a ich na rynku nie brakuje. Oczywiście o każdym opinie są różne, ale ja osobiście dobrze wspominam przygodę z fit na 5 catering. A no i warto robić sobie zdjęcia co tydzień np żeby widzieć realnie efekty naszej pracy.
» przejdź do wątku

Jamja




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 13.05.2022
Posty: 24

stacja uzdatniania wody czy warto zakładać ? Jakiej firmy polecacie?
» przejdź do wątku

Jamja




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 13.05.2022
Posty: 24

Wiele osób sądzi, ze alkoholizm dotyka jedynie osoby na marginesie społeczeństwa. I że osoba uzależniona upija się do nieprzytomności. Jednak są osoby uzaleznione, których nawet byśmy o to nie posądzili. Zaczyna się zwykle od 1 czy 2 piw codziennie wieczorem. Regularne picie bywa czasami bardziej niebezpieczne niż upijanie się raz na jakiś czas. Jeśli nie możemy się powstrzymać przed codziennym wypiciem dawki alkoholu - oznacza to, ze mamy problem z uzależnieniem.

Warto jest wtedy zastanowić się nad terapią. Jednym z bardziej polecanych ośrodków jest Wolmed

» przejdź do wątku

Jamja




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 13.05.2022
Posty: 24

Kawę z ekspresu zalewam zimnym mlekiem (rozpuszcza się bez problemu) dodaje kostki lodu i to co mam w domu np bitą śmietanę z tartą gorzką czekoladą. Jak są lody to zamiast kostek lodu to słodkie lody i na to bita śmietana a na śmietanę też różnie, kokos, orzechy itd ;)

Kupuję dobrej jakości kawę ziarnistą:

Polecam tutaj szczególnie studio Kawy. Można znaleźć tam kawy z wielu zakątków świata.
» przejdź do wątku

Jamja




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 13.05.2022
Posty: 24

Z punktu widzenia trenera: polecam skorzystać z usługi treningu personalnego. Kilka lekcji i można spróbować działać. Raz, że nie zrobisz sobie krzywdy, a dwa trener od postaw nauczy się ćwiczeń, a o złe nawyki na siłowni nie trudno. Ale starannie wybierz trenera, bo tu różne kwiatki można spotkać.
Jeśli nie masz czasu na regularne chodzenie na siłównie, polecam zastanowić się nad elektrostymulacją:

Na stronie mozesz poczytać sobie o takim treningu. 
» przejdź do wątku

Jamja




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 13.05.2022
Posty: 24

Poczatek zawsze jest ciezki. Trzeba po prostu zacisnac pasa i sie zmusic czasem nawet, potem jak juz sie wkrecisz to idziesz z ogromna dawka powera a wychodzisz z masa pozytywnej energii. Slodycze i fast foody bardzo czesto ki edy zobaczysz efekty sama odpuścisz i nie będzie cię ciągło. Najgorszej zacząć .
Najlepiej jest wybrać aktywnosć, która sprawia nam przyjemność:

Sama bardzo dobrze bawię się na fitness na trampolinach.
» przejdź do wątku

Jamja




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 13.05.2022
Posty: 24

Witajcie. Mam problem z sąsiadami. Mianowicie bardzo wścibscy z nich ludzie. I zastanawiam się jak sie odgrodzić. Jakieś pomysły? 
» przejdź do wątku

Jamja




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 13.05.2022
Posty: 24

Które noże z tych firm polecacie?Fiskars cza Ambition?a może macie jeszcze z innej firmy lepsze?chodzi mi o stal by można było łatwo naostrzyć i żeby nie tępiły się po 2 dniach użytkowani
» przejdź do wątku

Jamja




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 13.05.2022
Posty: 24

Sama zmagałam się ze stresem i z depresja ale z tego wyszłam.

Terapia, zmiana partnera na wspierającego, zmiana pracy, postawienie na siebie po wielu latach zaniedbywania się, operacja wzroku, tatuaż o którym od dawna marzyłam, potem zaczęłam biegać żeby wyrzucić z siebie nadmiar złych emocji przez co schudłam 17kg i pozbyłam się stanu przedcukrzycowego. Odżyłam po 3 latach jestem szczerze szczęśliwa

Nie ma co obawiać się kontaktu z psychoterapeutą. Szczególnie z uwagi na to, ze taka terapia może być prowadzona rownież online.
» przejdź do wątku

Jamja




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 13.05.2022
Posty: 24

Bańka chińska fantastyczne zwalcza cellulit, ale trzeba być konsekwentnym i robić regularnie. Na początku koszmarnie boli (nastaw się na to...), ale potem się przyzwyczajasz.
Jeszcze lepsze efekty dają endermologia oraz karboksyterapia.
» przejdź do wątku

Jamja




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 13.05.2022
Posty: 24

Wypróbowałam ostatnio bo miałam ochotę na zapieklane warzywa. I przepis naprawdę fajny, zdrowy oraz smaczny ;)

Ja dodaję jeszcze do niej ryż - dzięki temu danie jest bardziej sycąće. Bez ryżu nadaje się bardziej na kolację niż na obiad.

 

» przejdź do wątku

Jamja




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 13.05.2022
Posty: 24


Widziałam, że niektóre ośrodki organizują takie wczasy, jednak nie jestem przekonana do tej koncepcji. Z jednej strony fajnie, ze będziemy spędzali czas aktywnie oraz będziemy zdrowo się odżywiali. Z drugiej strony jeśłi nie wprowadzimy stałych zmian w trybie swojego życia na co dzień, takie wakacje nam nie pomogą.

Tak więc jak najbardziej możecie się wybrać - jednak nie oczekujcie cudów po jednym wyjeżdzie. 

 Zdecydowanie lepiej kupić sobie jakąś fachową literaturę o diecie i samodzielnie probować wglębić się w tę tematykę. 

» przejdź do wątku

Jamja




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 13.05.2022
Posty: 24


Używałam tabletki plus krem z tej samej serii. Oczywiście nie jest tak konieczny ale daje bardzo ładny efekt wygładzenia biustu tak więc mozesz sobie wypróbować jakbyś chciała.
Nie używałam innych tabletek ale czytałam jak dziewczyny pisały na forach,że Perfect Bust jest najlepszy.
» przejdź do wątku

Jamja




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 13.05.2022
Posty: 24


Kupowałam w sieci, ogólnie warto jest porównać sobie ceny perfect bust bo bywaja bardzo różne.
» przejdź do wątku

Jamja




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 13.05.2022
Posty: 24


Tabletki trzeba brać regularnie przez 3 miesiące.Nie mają skutków ubocznych bo zawierają jedynie ziołowe składniki. Przynajmniej te, które sama brałam ( konkretnie perfect bust). Piersi powiększyły się niewiele bo o 1 rozmiar ale sa o wiele bardziej jędrne oraz uniesione. Wiadomo,że nie powiększy się tego tak jak podczas operacji ale na pewno jest to o wiele bardziej bezpieczne oraz efekty nie są takie złe
» przejdź do wątku