Dzisiaj jest: Niedziela, 28.05.2023 Imieniny: Augustyna i JaromiraIlość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika Fitpapu
Fitpapu
Dołączyła: 17.02.2023
Posty: 2


Super gratuluję efektów, 5kg na miesiąc to mocny wynik! :) W odchudzaniu, ALE i utrzymywaniu zdrowej diety w dłuższym czasie, najgorsze jest dbanie o jadłospis i przygotowywanie posiłków. Gdy ma się czas i chęci, to jest super. Natomiast gdy zaczyna nam brakować czasu na przygotowanie odpowiednich kalorycznie i składnikowo posiłków.. wszystko może się rypnąć. 

Z tym boryka się wiele osób, czy też tak macie/mieliście?  Jak sobie z tym radzicie?

Jedną z możliwości jest wspomożenie się cateringiem dietetycznym. Zamówienie diety pudełkowej z dostawą do domu np. 1800 Kcal  na jakiś czas, na kilka tygodni czy miesięcy, może nas zbawiennie odciążyć. Pozwolić przetrwać, gdy brakuje czasu i sił na samodzielne przygotowywanie.  Wiem, że nawet jak mamy już dobre nawyki, dajemy radę szybko i sprawnie szykować jedzenie i utrzymywać wagę, to i tak czasami może przydać się pomoc cateringu. Dla odmiany, dla przełamania rutyny, dla odpoczynku, itp. ;)

Warto o tym pomyśleć w przypadku problemów z samodzielnym przygotowywaniem diety.

» przejdź do wątku
smaczny i zdrowy Catering Dietetyczny Śląsk - https://www.fitpapu.com/

Fitpapu
Dołączyła: 17.02.2023
Posty: 2


Co pomaga w zdrowym odżywianiu? Mogę być nie do końca obiektywna, ale z naszego punktu widzenia, wielu osobom pomaga skorzystanie z cateringu dietetycznego. 

Dlaczego?

Ponieważ na samodzielne przygotowywanie zdrowego i urozmaiconego jedzenia nie mają na co dzień czasu. Nie mają wiedzy, i czasu aby ją zdobywać, wiedzy jak przygotowywać zbilansowane dania, jak ułożyć sobie dietę i jak wdrożyć dietę długotrwałą jako sposób odżywiania.

I wreszcie stosowanie diety pudełkowej pozwala ludziom, zacząć! Zacząć zdrowe odżywianie, zapoznanie się z potrawami, ze zmianą przyzwyczajeń. A dzięki 5 posiłkom rozłożonym w czasie, pozwala unikać podjadania, (np. słodkości i przekąsek) które często niweczą wszystkie starania. 

» przejdź do wątku
smaczny i zdrowy Catering Dietetyczny Śląsk - https://www.fitpapu.com/