Kończę już 2 paczkę. Używam jako dosładzacza
Np, do jaglanych placków, do żytnich naleśników itd. Używacie? Ja uważam, że to najlepsza alternatywa dla cukru. Mało kalorii, nie podrażnia jelit, smakuje podobnie do cukru. Tylko cena...okolo 30 zł za 1 kg, wysoka 

