Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Kalorie


«   | 1 | 2 |  

powrót

DODATNI BILANS KALORYCZNY

puki55




Dołączyła: 03.07.2010
Posty: 1

Witam serdecznie mam 54kg. 7 miesiecy temu urodziłam dziecko 2 rok po roku, strasznie schudłam, kilka miesięcy temu postanowiłam przytyc i jadlam ogromne ilości i wszystko co popdalo, efektem tego było przytycie tylko 2 kg i wszystko poszlo w brzuch i boki, oblalam się tylko tluszczem. Od tygodnia ćwiczę, od jutra dochodzi rowerek, jem mniej i zdrowiej tylko nie chce schudnąć, chce tylko stracic ten tluszcz!!! Postanowiłam wprowadzic do zycia diete z dodatnim bilansem kalorycznym, czy ktos już to praktykowal?? Moje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne wynosi 2344 kcal , żeby przytyc musiałabym zjadac 3444 kcal i stwierdzam ze nie jestem w stanie dziennie tyle zjesc nie jedząc słodyczy, tlustago itd. Zdrowo! Czy kros moglby ułożyć taka diete żeby przytyc w sobie bez tluszczu??

Rokl
moderator



Skąd: Polska
Dołączył: 19.12.2008
Posty: 79

Przepisy: 106

Pomógł: 4


Spróbuj tego - Dieta na zdrowe przytycie może będzie pomocne

edek123




Skąd: kraków
Dołączył: 27.06.2014
Posty: 233

NO WLASNIE O CO CHODZI 
Z REGULY BILNAS KALORYCZNY JEST POJMOWANY JAKO ROZNICA MIEDZY ILOSCIA KALORII SPOZYTYCH I SPALONYCH W CIAGU DANEGO OKRESU NP DNIA, TYGODNIA 

Chodzi o to zeby przez 3 dni zwiekszyc ilosc kalorii 0 1000 a nastepnie wrocic do podstawowej?? Jezeli tak to jak to zrobic? np do sniadania mozna dodac gainerka(400kcal) itd??
cofnąć się by wziąć rozbieg

LaurenAaron23@gmail.com




Dołączył: 10.10.2014
Posty: 1


Co powiecie na to, żeby zamiast cukru używać ksylitolu ?
***Lauren@@

Rusłana




Skąd: Płock
Dołączyła: 16.03.2009
Posty: 40

Przepisy: 58



Ksylitol nie, stewia tak.

wiewiora




Dołączył: 27.10.2014
Posty: 23

Ja stosowałam taką dietę dla szczupłych i przyniosła bardzo dobre efekty, pojawiły się widoczne mięśnie tam gdzie tego chciałam :D

klarun




Dołączył: 19.08.2014
Posty: 66

to znaczy, że pojawiły się spod tłuszczu, tak? Bo jakoś ciężko byłoby mi uwierzyć, że pojawiły Ci się mięśnie od samej diety;)

BasiaW.




Dołączyła: 03.11.2014
Posty: 4


3444 kcal to rzeczywiście bardzo dużo - musisz chyba po prostu wybierać wysoko-kaloryczne produkty, ale żeby nie były tłuste czy czekoladowe, jestem przekonana że jak pogrzebiesz to coś znajdziesz ...
Nowoczesna kuchnia dla dzieci , sprawdź!

klarun




Dołączył: 19.08.2014
Posty: 66


to jest taki bilans kaloryczny dla dość aktywnego fizycznie mężczyzny

Beatrycze




Dołączyła: 12.11.2014
Posty: 5


Ojej to za dużo. Wydaje ni się że powinno ci wystarczyć 2500 kal. Uważaj byś nie przeholowała.


 


«   | 1 | 2 |