Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Różne informacje o odżywianiu, newsy, ciekawostki



powrót

Bezglutenowe przekąski

dylsien




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 06.06.2013
Posty: 17

Możecie mi polecić jakieś przekąski dla dziecka na diecie bezglutenowej? Do tej pory jadał głównie chipsy owocowe i piramidki Poprop.

incola




Dołączył: 10.12.2015
Posty: 1

Ciężko znaleźć bezglutenowe przekąski, które zasmakują dziecku. Polecamy zapoznać się z ofertą naszej firmy Incola, gdzie znaleźć można chrupaki naturalne oraz o smaku pizzy, które z pewnością zaspokoją gusta najmłodszych.


fitmarlena




Dołączyła: 16.01.2016
Posty: 10


Przekąski o smaku pizzy to i ja bym z chęcią zjadła :D

Paritys




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 01.09.2016
Posty: 14


Tutaj jest fajny przewodnik o produktach bezglutenowych: biogo.pl/pl/n/Maki-bezglutenowe-swiateczny-przewodnik-dla-poczatkujacych/30
Opracowany pod kątem nadchodzących świąt. Polecam lekturę.

kitkaś




Dołączyła: 22.03.2017
Posty: 12

najczęściej do dostania w sklepach ze zdrową żywnością, moje dziecko też jest na diecie bezglutenowej, dodatkowo staram się ograniczać tego typu przekąski bo są to produkty mocno przetworzone, i pełne skrobi ( a tego też musimy niestety unikać), ale kiedy muszę już to najczęściej kupuję gryczane chrupki ( czeskie), baton 'Dobra Kaloria świetny skład ( mają już Rossman i Lidl), chipsy jabłkowe, marchwiowe lub z buraka, ostanio z topinamburu, no i od czasu do czasu lizaki z ksylitolem....a poza tym sami robimy w domu ( ciasta, ciasteczka, pieczywo)


Aromatika




Dołączyła: 23.10.2017
Posty: 13


Tutaj również polecam szukać w dobrych sklepach internetowych z tego typu żywnością, na pewno znajdziesz smaczne przekąski dla dzieci i dodatkowo możesz też liczyć na niższe ceny.