Dzisiaj jest: Piątek, 19.04.2024 Imieniny: Adolfa i Tymona



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Różne informacje o odżywianiu, newsy, ciekawostki



powrót

Kwas fulwowy

Donpedrosss




Dołączył: 20.02.2017
Posty: 1

Witam wszystkich

Jestem tu nowy i od razu mam zapytanie. Otóż od pewnego czasu zacząłem zwracać uwagę na to, co wciskam w siebie i szukam wspomagaczy, które pomogę mi oczyścić organizm. Trafiłem na kwas fulwowy. Rzecz jest niespotykana, bo jest to de facto wyciąg z węgla. Nigdy o czymś takim nie słyszałem. Informacji jest o tym stosunkowo mało, najwięcej znalazłem na stronie fulvicforce. Nie chodzi mi tu o reklamę! Tam jest po prostu w miarę konkretnie i rzeczowo wytłumaczone, co to jest. Chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś z tutaj obecnych miał kiedykolwiek kontakt z takim specyfikiem. Wierząc ulotkom i reklamom, to może być naprawdę ciekawy suplement (nie wiem jak to nazwać), no i przede wszystkim wydaje się zdrowy. Stąd moje zapytanie, o Wasze doświadczenie. 

Pozdrawiam wszystkich ciepło!

Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


Ze swojego doświadczenia myślę że warto rozważyć zakup naprawdę "mocnego" antyoksydantu tj. kwasu alfa liponowego. Najlepiej w ilości minimum 200 mg w kapsułce. Są również dostępne preparaty (np. firmy NOW) z ilością nawet 600 mg lub np. firmy Kenay z ilością 200-300 mg, co wydaje się być optymalną dawką w przypadku stosowania suplementu. W internecie kupisz też preparaty marki Swanson oraz Puritans. Różne ilości tabletek i zawartości kwasu. Poczytaj w internecie, znajdziesz sporo informacji nt. tego suplementu.

Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl