Dzisiaj jest: Wtorek, 26.05.2020 Imieniny: Filipa i PaulinyIlość przepisów kulinarnych w serwisie: 5855

Forum dyskusyjne

Forum - Różne informacje o odżywianiu, newsy, ciekawostkipowrót

Olej słonecznikowy - korzyści wynikające z ssania oleju

Bondini
Skąd: Sopot
Dołączył: 28.03.2009
Posty: 46

Witajcie

Znalazłem w książce Michała Tombaka sposób na leczenie wielu chorób polegający na ssaniu oleju

Można stosowac w leczeniu zapalenia żył, chronicznej anemii, paraliżu, egzemy, obrzeków, chorób żołądka, jelit, serca, układu krwionośnego, nowotworów, chorób stawów i wielu innych mniej poważnych, lecz dokuczliwych niedomagań. Metoda jest prosta, bezbolesna i absolutnie nieszkodliwa. Z powodzeniem stosowało ją niejedno pokolenie syberyjskich znachorów.

Istota metody jest nastepujące działanie: Rano na czczo lub wieczorem przed snem (po upływie 3-4 godzin od ostatniego posilku) należy wziąc do ust nie wiecej niż 1 stołową łyżkę oleju slonecznikowego lub arachidowego i ssac jak cukierek, trzymając w przedniej części ust. Ssac lekko, bez wysiłku przez 25-30 minut. Olej z początku trochę zgęstnieje, potem stanie sie płynny i biały. Należy go wypluc, w żadnym wypadku nie łykac! - zawiera substancje, wywołujące wiele chorob. Metodę te można stosowac dowolnie długo, dopóki nie odczujecie rzeskosci, energii, spokoju, powróci zdrowy sen i dobra pamięc. Ostre stany chorobowe mijają szybko - w ciągu 2-3 tygodni, chroniczne - w ciągu kilku miesięcy, do roku. Należy miec na uwadze, że przy chorobach chronicznych (reumatyzm, artretyzm, zapalenie żył) w pierwszym tygodniu mogż wystąpic lekkie niedomagania, słabośc, itp. Zjawiska te wystepują przy oslabieniu ognisk choroby. Jest to normalne, należy to przetrzymac. Widocznym objawem pomyślnego przebiegu leczenia są: energia w ciele po przebudzeniu, lepszy apetyt, rzeskośc, Kwestie, jak długo nalezy stosowac ssanie oleju, każdy powinien rozstrzygnąc sam, biorac pod uwagę stan własnego zdrowia. Ludzie zdrowi i dzieci moga rownież stosowac tę metodę w celach profilaktycznych przez 2 tygodnie. Pozwoli to nie tylko zabezpieczyc sie przed wyżej wymienionymi chorobami, a także pozbyc sie toksycznych metali ciężkich, które wystepują w każdym organizmie, nawet zdrowym.

Tyle z książki Michała Tombaka. Z innych źródeł metodzie przypisuje się korzystne działanie również w chorobach dziąseł, usuwaniu kamienia nazębnego, a nawet wybielaniu zębów, leczeniu nadżerki śluzówki jamy ustnej, powiększenie migdałków.

Co Wy na to :?:

Jellybelly
Dołączyła: 07.05.2009
Posty: 37

Gdzie ta ksiazka Tombaka? Musze ja miec! ;-)