Dzisiaj jest: Piątek, 19.04.2024 Imieniny: Adolfa i Tymona



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Składniki żywności


  | 1 | 2 |   »

powrót

Napoje z aloesem

Kluska89




Skąd: Katowice
Dołączyła: 20.09.2017
Posty: 4


Napój to napój, jest kiepskiej jakości niezależnie, czy z aloesu, czy z czegoś innego. Dużo cukru, syropu glukozowo-fruktozowego...;(

camellia




Dołączyła: 15.02.2018
Posty: 12


Podobno sok z aloesu świetnie działa na cerę! Nie próbowałam jeszcze ale jak coś dam znać :)

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Gdzie można kupić taki sok?
hardcorowo

fitmama




Skąd: Koszalin
Dołączyła: 18.02.2018
Posty: 23

ja również zastanawiałam się nad zakupem takiego napoju. Niestety znajoma powiedziała mi, że w sprzedawanych napojach aloes, ze względu na swoją cenę, jest bardzo rozcieńczony. Tzn. występuje on jedynie w śladowych ilościach. Być może nie ma ona racji. Jednakże póki co odstąpiłam od chęci zakupu. :) 
Brydzia :)

Joannica




Dołączyła: 16.02.2018
Posty: 2


Ja pije sok z aloesu i uważam ze przynosi bardzo fajne efekty, udało się nawet troszkę zrzucić wagi od kiedy go spożywam. A teraz zastanawiam się nad posadzeniem własnego aloesu. Czy któraś z Was to robila ?

Jakub00




Dołączył: 24.03.2018
Posty: 2

Tez zauważam poprawę cery, ale niestety finansowo wychodzi na dłuższą metę niekorzystnie :(

Kalincia




Dołączyła: 26.03.2018
Posty: 8


Najlepiej chyba kupić naturalny, drogi sok z aloesu w zielarskim, albo aptece i go sobie rozcieńczać. Moja ciocia hodowała aloes normalnie na parapecie, ale nie robiła z niego napoju, tylko bardziej używała na jakieś poparzenia albo podrażnienia skóry.

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Ile taki aloes z apteki może kosztować i za jaką pojemność?
hardcorowo

talka




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.03.2018
Posty: 20


Napoje aloesowe są moim zdaniem dobre o ile zwrócimy uwage na skład. Nie powinny mieć w sobie cukru. Jasne,że z cukrem są smaczniejsze bo słodkie ale jednak nie są tak zdrowe jak naturalny niesłodzony sok z aloesu ( który możemy dostać w aptece). Cena nie jest taka wysoka, zwłaszcza, że aż tak dużo się go nie pije.

 Jesli szukacie dobrego napoju z antyoksydantami to polecam Soti. Są w Biedronkach. Nie mają cukru, ani kalorii.  


  | 1 | 2 |   »