Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Składniki żywności



powrót

Sokowirówka - jaką wybrać?

BeKowalska




Dołączyła: 05.05.2017
Posty: 3

Witajcie,

 

Ponieważ rozpoczynam dietę, której ważnym elementem są świeże soki, postanowiłam kupić sokowirówkę. Czy moglibyście polecić mi jakąś konkretną markę? Czy sokowirówka powinna mieć jakieś konkretne parametry? Ta wygląda np. na dosyć solidną: garneczki.pl/produkt/sokowirowka--wyciskarka-do-sokow-wolnoobrotowa-stalowa-optimum-1000-w,44326.

Z góry dzięki za porady.


Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Powinna być w porządku. Grunt to nie kupować czegoś najtańszego, co rozleci się po kilku tygodniach ;)
hardcorowo

MocAntyoksydantow




Dołączył: 31.07.2017
Posty: 19


To prawda, czasami lepiej dołożyć i wybrać ten model który ma lepsze parametry czy dłuższy okres gwarancji, to bardzo ważna kwestia. Wtedy masz pewność iż posłuży Ci bezawaryjnie przez kilka lat.

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Z bezawaryjnością można się kłócić, bo teraz wszystko jest robione tak, żeby siadło po okresie gwarancyjnym :P
hardcorowo

summer




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 01.07.2021
Posty: 20

Co jest Waszym zdaniem lepsze? Wyciskarka czy może jednak sokowirówka? 

jagnam




Ostrzeżenia: 1
Skąd: Karczewo
Dołączył: 26.07.2021
Posty: 8

Wyciskarka produkuje o wiele mniej odpadow i soki maja wiecej witamin i blonnika. No i wyciskac mozna wszystko, nie tylko cytrusy ;)

Soki poza tym mają więcej witaminym oraz enzymow Kóre ulegają zniszczeniu w sytuacji mielenia jak to jest w sokowirowce. Wyciskarka nie mieli ale powoli wyciska.

Jest to pewien wydatek ale poniosłam go i jestem zadowolona :) Zobacz sobie  W sklepie maja porządne wyciskarki i coś na pewno dobierzesz.

Pucca




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 21.02.2022
Posty: 23


zdecydowanie polecam inwestycję w wyciskarkę, sok będzie z błonnikiem, zdrowszy, lepszy i bardziej sycący


Patrycja92




Dołączyła: 06.04.2022
Posty: 4


Dokładnie, zgadzam się, że wyciskarka to strzał w dziesiątkę :) Ręczna zabawa to strata czasu, a taki domowy sok każdy wypije.