Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Zdrowe i smaczne przepisy kulinarne


«   | 1 | 2 | 3 | 4 |  

powrót

Koktajle i soki owocowe

Gerta




Dołączyła: 17.06.2015
Posty: 2

Banany, truskawki, grejpfruty, kiwi i inne owoce. Pełne witamin, a do tego smaczne, w sam raz nadają się na koktajl lub orzeźwiający sok w upalne, letnie dni.

Koktajl bananowy z mlekiem

Składniki: średni banan, 1/4 świeżego ananasa (lub 5 plastrów ananasa z puszki), szklanka chudego mleka, kilka listków świeżej mięty.

Przygotowanie: Owoce obrać i pokroić w kostkę. Miksować z mlekiem. Wstawić do lodówki na 10 min. Dodać kilka listków mięty.

Sok bananowy

Składniki: 2 banany, szklanka mleka, wiórki lub mleczko kokosowe dla aromatu
Przygotowanie: Banany obrać ze skóry i pokroić w plastry. Dodać mleko i 2 łyżki kokosu. Zmiksować i wstawić do lodówki.

Przepis wypróbowany, znaleziony na: medme.pl/artykuly/koktajle-soki-na-orzezwienie,3004654,1.html (znajdują się tam jeszcze 4 inne)

Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


koktajl bananowy wyszedł mi pychaa ;) idealny na takie upalne dni
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Próbowałem inny przepis na koktajl bananowy ale widzę że ten jest o wiele lepszy ;)
hardcorowo

MrHyde




Dołączył: 02.10.2014
Posty: 13

Przepisy: 117


Chętnie wypróbuję ten koktajl.

Leila




Dołączyła: 15.02.2016
Posty: 10


takie troche ala bezalkoholowa pina colada mmmmm pyszka!

Mufasa007




Dołączył: 13.04.2016
Posty: 1

Chociaż jestem facetem, to uwielbiam soki owocowe! Rano potrafią pobudzić lepiej niż kawa i są bardzo pożywne. Mój ulubiony to połączenie jabłka i odrobiny imbiru. Mam taką wyciskarkę Kuvings, która wykorzystuje cały owoc i dzięki temu napój nie rozwarstwia się, dłużej pozostaje świeży, więc mogę go zabrać na cały dzień do pracy. 

Orita




Skąd: Tychy
Dołączył: 14.04.2016
Posty: 13

Ja lubię koktajle i świeżo wyciskane soki. ale wiadomo, ze nie zawsze jest czas na to, żeby to przygotować. Chociaż rano, przed pracą, czy treningiem. Czasem ratuję się wysokobiałkowym koktajlem Smartfood (najbardziej lubię czekoladowy), daje kopa energetycznego na początek dnia. 

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Taki koktajl to dobra rzecz. I ie zgodzę się, że czas jest przeszkodą. Sok można wycisnąć szybciej niż przygotować śniadanie np. w postaci kanapek. Ja robię sobie soczki codziennie.
hardcorowo

piotrkowa




Dołączyła: 17.05.2016
Posty: 3

koktajle dobre na wszystko :D 
Jesteś tym, co jesz.

Marcelinkaa92




Skąd: warszawa
Dołączyła: 10.12.2016
Posty: 14


Lubię koktajle ale żeby dodawać tam grejpfruty;/ Trochę kwaśne musi wychodzić
Sklep gsm części i akcesoria gsm - podsłuchy, mini kamerki

«   | 1 | 2 | 3 | 4 |