Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Zdrowe i smaczne przepisy kulinarne



powrót

strony z przepisami

jagoda




Dołączyła: 27.07.2009
Posty: 1

Hej,

Czy mozecie polecic jakies strony ze smacznymi przepisami? ostatnio wiecej siedze w domu i odkrylam ze bez sensu wydawac pieniadze na ksiazki kucharskie skoro tyle swietnych przepisow mozna znalezc w interenecie. Ja jesli chodzi o dania obiadowe bardzo czesto szukam przepisow na stronie indykpolu www.indykpol.pl jest tam mnostwo przepisow na mieso z indyka i kurczaka a ja preferuje drob dlatego zawsze znajde tam cos dla siebie no a co do wypiekow to czesto zerkam na strone: mojewypieki.blox.pl bardzo fajny blog super sa nie tylko przepisy ale i zdjecia:) A wy macie cos do polecenia?
Pozdrawiam
jagoda:)

Rusłana




Skąd: Płock
Dołączyła: 16.03.2009
Posty: 40

Przepisy: 58


Oczywiście. Strony internetowe oferują dużą różnorodność przepisów, przejrzystość, szybkość, możliwość szybkiego wydruku, a często można na nich spotkać zdjęcia potraw. Ja korzystam od lat z takich stron

www.kuchnia-polska.net
www.smaczny.pl
www.pychotka.pl

Celine




Skąd: Elbląg
Dołączyła: 01.04.2009
Posty: 90

Przepisy: 26


Ja korzystam ze strony www.kuchcik.info Każdy przepis jest przedstawiony w sposób czytelny i uporządkowany. Ponadto jest dużo zdjęć gotowych potraw. Polecam

queensaba




Skąd: Włocławek
Dołączyła: 18.09.2009
Posty: 26

Przepisy: 33


Bardzo lubię etniczne jedzonko. Korzystam z anglojęzycznych stron

www.ethnicrecipes.org
www.allrecipes.com
www.recipesource.com


tagalog




Skąd: Gdynia
Dołączyła: 20.10.2009
Posty: 8

a ja pod wpływem filmu narafiłam na to:

http://www.pbs.org/juliachild/

deborah83




Dołączyła: 02.11.2009
Posty: 5

Ja kilka rzeczy gotowałam lub piekłam ze strony videojug.com . Fajne przepisy i na video pokazane krok po kroku jak co zrobić. Dla mnie to bardzo pomocne, bo jak widzę, jak ktoś robi, to łatwiejsze mi się wydaje. A każdy taki filmik ma kilka minut, więc nie trzeba oglądać całego długiego programu kulinarnego. :)