Dzisiaj jest: Piątek, 19.04.2024 Imieniny: Adolfa i Tymona



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Zdrowe i smaczne przepisy kulinarne



powrót

nowy blog z dietetycznymi przepisami

0procentluszczu




Dołączyła: 08.06.2010
Posty: 4

Cześć wszystkim, parę miesięcy temu zmieniłam całkowicie moją dietę i schudłam już kilka kilo jedząc po prostu zdrowe i niskokaloryczne posiłki. Od jakiegoś czasu czułam potrzebę przygotowywania posiłków, które będą dietetyczne, ale nie nudne i tak zaczęły powstawać różne przepisy, którymi postanowiłam się podzielić z innymi pragnącymi schudnąć. Na moim blogu jest dopiero pierwszy wpis, ale niedługo pojawią się kolejne. Chciałabym, abyście zaglądnęli tam, wyrazili swoją opinię i powiedzieli, czy powinnam dalej zamieszczać przepisy. Moi znajomi już z nich korzystają i są zadowoleni :)
oto adres: http://zero-procent-tluszczu.blogspot.com/

Celine




Skąd: Elbląg
Dołączyła: 01.04.2009
Posty: 90

Przepisy: 26


Popieram prowadzenie takiego blogu :up: i gdybym miała więcej czasu też bym się o taki blog pokusiła. Jednak zwróć uwagę co znaczy wyrażenie dietetyczne przepisy. Dla jednych są to przepisy o obniżonej kaloryczności, dla innych (również dla mnie, czego nauczyłam się na tym forum :-D ) przepisy o dużej wartości odżywczej dodanych komponentów (minerały, witaminy, pełnowartościowe białko, NNKT), czyli o jak najmniejszym stopniu przetworzenia.

0procentluszczu




Dołączyła: 08.06.2010
Posty: 4

Są głównie o obniżonej kaloryczności, ale też mało przetworzone. Głównie skupiam się jednak na tym, by unikać tłuszczu i węglowodanów. Dodano kolejne przepisy! :)

0procentluszczu




Dołączyła: 08.06.2010
Posty: 4

sprawdźcie nowy przepis! na 2 dania :)

TylkoZdrowie




Dołączyła: 05.07.2010
Posty: 36

Pewnie ze sprawdze, fajny blog. Strasznie mi się podoba pomysł na tego bloga;)
www.TylkoZdrowie.com - kosmetyki,suplementy.

kaska85




Dołączyła: 25.03.2011
Posty: 78

bardzo fajny blog. podoba mi się bardzo.
z przepisów zamierzam skorzystać. tylko wrzucaj coś regularnie :)