Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Zdrowe i smaczne przepisy kulinarne



powrót

Dobre przepisy na Jajka i ryż.

d3eeex




Skąd: Choszczno
Dołączył: 28.11.2010
Posty: 25

Witam. Prowadzę dietę i jem dziennie 3-4 paczki ryżu , 5 jajek i oczywiście inne rzeczy ale te najbardziej mi brzydną . Nie wiem jak już robić by mnie tak te potrawy nie nudziły. Na widok jajka smażonego mam już na prawdę nie miło. Liczę na małą pomoc.
Najciekawsze zupy na obiad. By czuć się lepiej należy dbać od zdrowe odżywianie. Zobacz też jak wygląda dieta w ciąży.

mucha




Skąd: Toruń
Dołączyła: 20.03.2010
Posty: 10

Przepisy: 33


Najlepiej wpisz do Googla [URL=www.google.pl/#hl=pl&biw=1280&bih=856&q=potrawy+z+jajek]zapytanie[/URL] a dostaniesz mnóstwo propozycji. A tak propos to ciekawa ta Twoja dieta. Jajka rozumiem, ale łączenie ich z białym bezwartościowym ryżem ? Co to za dieta ?

d3eeex




Skąd: Choszczno
Dołączył: 28.11.2010
Posty: 25

Dla czego ryż biały jest bezwartościowy ? Wielu dietetyków układając dietę na masę zaleca jedzenie ryżu białego.
Najciekawsze zupy na obiad. By czuć się lepiej należy dbać od zdrowe odżywianie. Zobacz też jak wygląda dieta w ciąży.

Celine




Skąd: Elbląg
Dołączyła: 01.04.2009
Posty: 90

Przepisy: 26


d3eeex napisał/a:

Wielu dietetyków układając dietę na masę zaleca jedzenie ryżu białego


Może i na masę tak i też w niektórych stanach chorobowych. Ryż biały praktycznie nie posiada żadnych wartości odzywczych, poza prostymi węglowodanami, które generalnie nam szkodzą. Żeby je strawić musimy wręcz dostarczyć wiele witamin i minerałów.

d3eeex




Skąd: Choszczno
Dołączył: 28.11.2010
Posty: 25

Tak ale mimo to jeśli ktoś ćwiczy i chce przybierać na masie to musi jeść biały ryż.
Najciekawsze zupy na obiad. By czuć się lepiej należy dbać od zdrowe odżywianie. Zobacz też jak wygląda dieta w ciąży.