Dzisiaj jest: Czwartek, 06.08.2020 Imieniny: Sławy i JakubaIlość przepisów kulinarnych w serwisie: 5856

Forum dyskusyjne

Forum - Fitnesspowrót

coś nowego- buty specjalnie do fitness włoskiej marki KAPPA

vetta-sport.pl
Dołączyła: 14.03.2011
Posty: 2

Chciałam przedstawić ciekawe rozwiązanie zaprojektowane przez renomowaną włoską markę sportową KAPPA. Ich inżynierowie i designerzy wymyślili i opatentowali specjalny typ podeszwy, który ma ułatwiać ćwiczenia typu fitness, jogging, dance, a nawet sprawiać, że ćwiczy się podczas zwykłego chodzenia.

Buty nazywają się
KAPPA DIARY
i
KAPPA DRIVE

(zdjęcia i opisy na: http://vetta-sport.pl/pl/c/Kolekcja-Damska/55, ewentualnie polecam google i Allegro)

Podeszwa buta zmusza pośladki, uda i łydki do bardziej wydajnej pracy- zwiększa efekty przy tym samym nakładzie wysiłku.
Sam but jest bardzo lekki i komfortowy. Rozwiązanie jest testowane w zachodnich klubach fitness od jesieni i to z WIELKIM powodzeniem. Teraz chcemy przedstawić to rewelacyjne rozwiązanie aktywnym Polkom.

Zapraszam do przyjrzenia się tej nowości i innym produktom włoskiej marki KAPPA, w tym kolekcji ubrań projektowanych specjalnie na potrzeby nowoczesnych, dynamicznych i aktywnych kobiet uprawiających fitness, jogging, dance- to wszystko na http://vetta-sport.pl .

Polecam też ubrania na fitness http://vetta-sport.pl/pl/c/Kolekcja-Damska/45, a szczególnie świetny top zintegrowany ze sportowym stanikiem KAPPA DANIELE: http://vetta-sport.pl/pl/p/DANIELE/28

Adam Slownik
Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


mam kappa drive bardzo wygodne i szybkie hehe
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl

IzabellaPB
Skąd: Wrocław
Dołączył: 30.07.2019
Posty: 10

W sumie wygląda nieżle. Dzięki za info, pozdrawiam