Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Fitness


«   | 1 | 2 | 3 |  

powrót

Jak efektywnie spalić tkankę tłuszczową z brzucha ?

Rusłana




Skąd: Płock
Dołączyła: 16.03.2009
Posty: 40

Przepisy: 58


Jak skutecznie i efektywnie spalić tłuszcz z brzucha ? Nie mam nadwagi (ważę 57 kg przy 169 cm), staram się zdrowo odżywiać, ćwiczę.
Czy istnieje jakiś specjalny rodzaj ćwiczeń, który pomógłby mi w zwalczeniu tego defektu ?

Będę wdzięczna za wszelkie rady i sugestie

beata_w




Skąd: Kamienna Góra
Dołączyła: 13.03.2009
Posty: 11

Pomogła: 1


Odpowiedź jest jedna - ale za to bardzo skuteczna ! - Aerobiczna "6" Weidera. Efekt murowany !

Jellybelly




Dołączyła: 07.05.2009
Posty: 37

Tez tak slyszalam, ze efekt murowany... ;-) No to pytanie, jak sie "zmusic" do 6-tki? ;-)

Rusłana




Skąd: Płock
Dołączyła: 16.03.2009
Posty: 40

Przepisy: 58


A coś więcej możecie mi opisać ?

beata_w




Skąd: Kamienna Góra
Dołączyła: 13.03.2009
Posty: 11

Pomogła: 1


Nie ma sensu opisywać. Odsyłam Cię do strony specjalistycznej z ilustracjami. Link poniżej


http://www.a6w.pl/index.html


Nie jest to łatwe (jak wszystko w życiu :-) ) ale nagroda za wysiłek i wytrwałość jest wspaniała !

soccerp




Dołączyła: 08.09.2009
Posty: 1

Musisz robić jak najwięcej ćwiczeń spalających: bieg, fitnes wszostko co utrzymuje dosyć wysokie tętno i ćwiczyć min. 45 min gdyż dopiero po 45 minutach zaczynamy spalać tłuszcz.

beikoo




Dołączyła: 10.02.2010
Posty: 2

jedyny sposób to aeroby tylko one dają gwarancje, niestety nie da się spalić tłuszczu miejscowo, a ćwiczenia mięśnie brzucha je wzmacniają nie przyczyniając się bezpośrednio do uch zmniejszenia.

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Najlepsze są moim zdaniem brzuszki,nie dość ze spalasz tkankę tłuszczowa to dodatkowo wzmacniasz mięśnie brzucha. Jeżeli chcesz to mogę doradzić także inne sposoby na płaski brzuch w 14 dni.
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

frutas27




Skąd: Poznań
Dołączył: 24.08.2011
Posty: 1

W skrócie mówiąc = Zbilansowana dieta + trening ( siłowy jak i aerobowy/Interwałowy )

panna_pollyanna




Dołączyła: 08.12.2011
Posty: 3

Zależy, czy masz na brzuchu tłuszczyk i jak dużo - spróbuj z hula hop, a jak zejdzie, wtedy a6w.

«   | 1 | 2 | 3 |