Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Fitness



powrót

Wysportowana sylwetka

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Jakie macie sprawdzone sposoby, ulubione aktywności fizyczne i ćwiczenia, które pozwalają wam mieć zadbaną sylwetkę? Sama dieta wiadomo nie zapewni najlepszych rezultatów a  w połączeniu z treningami może jednak zdziałać cuda.

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91



No coż. Jest wiele ćwiczęń, które będa dobre na utrzymanie sportowej sylwetki:
siłownia ( najlepiej zapisz się na siłownie z trenerem ponieważ będziesz wiedział jakie ćwiczenia wykonywać i jakie ćwiczenia mogą przynieść dobre rezultaty, samodzielnie trudno jest się ogarnąć bo nie ma się pojęcia do czego służą te wszystkie urządzenia na siłówni)bieganiepilatesjoga (wbrew pozorom ćwiczenia są dość wyczerpujące)
Najtrudniej bywa z motywacją -----> Nie narzucaj sobie na poczatku zbyt dużych treningów poniewaz szybko się wypalisz. Dostosuj je do swoich mozliwości.


Rokl
moderator



Skąd: Polska
Dołączył: 19.12.2008
Posty: 79

Przepisy: 106

Pomógł: 4



Kluczem do zadbanej sylwetki jest motywacja + aktywność fizyczna która nam służy i którą lubimy, a nie którą nam ktoś narzuca. Dla jednych będzie to rower, dla innych piłka nożna, dla innych pływanie. Jeśli natomiast chodzi nam o osiągnięcie konkretnych korzyści, czyli np. płaski brzuch, wzrost siły, wyrzeżbione mięśnie to lepiej na starcie zwrócić się do specjalisty - on doradzi, zachęci i przekaże ważne wskazówki, aby osiągnąć sukces efektywnie i efektownie.

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Dorzuciłbym jeszcze regularność. Jak sobie coś postanowimy to się tego trzymajmy. Dużo osób traci motywację już po 1-2 mscach a to nie jest czas, w ciągu którego zbudujemy taką sylwetkę, jakbyśmy chcieli.
hardcorowo

karolcia1




Dołączyła: 08.05.2017
Posty: 6

Siłownia nie jest dla każdego-ja miałam już kilka podejść, niestety bez efektu :) Za to zajęcia fitness bardzo mi odpowiadają i to na nie chodzę do krakowskiego atlantic sports. Fajne jest to, że nie trzeba ograniczać się tylko do jednych zajęć. Czasem jest to zumba, innym razem body sculp czy brzuchomania. W klubie panuje świetna atmosfera.

olakrawczyk




Skąd: Kraków
Dołączył: 17.08.2018
Posty: 1


A co myślicie o ćwiczeniach w domu? Na przykład rowerek albo bieżnia?

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Na dłuższą metę nie jestem przekonany - szybko się znudzisz albo nie będziesz widzieć efektów i motywacja spadnie.
hardcorowo

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Elektrostymulacja i zdecydowanie polecam bo mi bardzo pomogła w odzyskaniu figury po porodzie

wzmacnia ciało

kształuje mięśnie

pomaga wymodelować sylwetkę

jak również nie potrzebujecie dużo czasu bo wystarczy jedynie jedna sesja w tygodniu.  

 


LesiuWesły29




Skąd: Koszalin
Dołączył: 26.01.2022
Posty: 3

Wszystko zależy od Twojego podejścia -P. Ja od prawie dwóch lat ćwiczę siłowo w domu i chodzę na steperze. W przeciągu 5 miesięcy udało mi się schudnąć 10 kg. Tak więc można;-)


olakrawczyk napisał/a:

A co myślicie o ćwiczeniach w domu? Na przykład rowerek albo bieżnia?
Przydatne urządzenia chłodnicze w sklepach i gastronomii.