Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Fitness


«   | 1 | 2 |  

powrót

sprzęt do ćwiczeń

wisnia




Dołączyła: 20.04.2010
Posty: 6

Czy macie jakieś urządzenia do ćwiczeń w domu? Zastanawiam się nad kupnem czegoś, na czym od czasu, do czasu mogłabym poćwiczyć. Nie myślę tutaj o bardzo katorżniczych ćwiczeniach, raczej chodzi mi bardziej o relaks. Wpadł mi do głowy pomysł, że tak dla odmiany może zainwestowałabym w trampolinę. Udało mi się znaleźć na trampoliny.pl kilka ciekawych modeli, cena wydaje się przystępna. Podobno są nawet specjalne ćwiczenia, które na takim urządzeniu można wykonywać. Jak zapatrujecie się na taki pomysł? Może macie jakieś inne, które pomogłyby mi wybrać odpowiedni sprzęt - będę wdzięczna za sugestie.

robcia




Skąd: Wrocław
Dołączyła: 30.04.2010
Posty: 3

Też właśnie myślę, cz by sie nie zaopatrzyć w sprzęt sportowy, ale ja myślę nad orbitrekiem. Czy dzięki temu urządzeniu można spalic duzo kalorii>?

NutriAdvicerka
moderator



Skąd: Warszawa
Dołączyła: 16.03.2009
Posty: 412

Przepisy: 34

Pomogła: 24


Każde urządzenie, w którym wymagany jest ruch jest dobre pod warunkiem naszej wytrwałości i systematyczności. Jeśli chcemy spalać tkankę tłuszczową to minimalny czas ćwiczeń 30 minut. W wyborze sprzętu trzeba brać pod uwagę oczywiście cenę, możliwości naszego organizmu, rodzaj ćwiczeń możliwych do wykonania na urządzenia, ciężar i wielkość urządzenia, możliwość przenoszenia z miejsca na miejsce urządzenia, dostępność w urządzeniu liczników, prędkościomierzy itp.

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Można,ponieważ to urządzenie działa podobnie jak rower-spala tkankę tłuszczową i przy połączeniu z odpowiednią dietą na pewno będą efekty.
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

Krysia5




Dołączyła: 21.10.2010
Posty: 5

a co myslicie o bieżni? Zastanawiam się czy sobie nie kupić, ponieważ szczerze powiedziawszy raczej nie znajdę w sobie motywacji do biegania w taka pogodę :) rewelacyjnie ćwiczy się również na orbitreku. Słyszałam, że należy ćwiczyć minimum 30min żeby cokolwiek spalić :)

NutriAdvicerka
moderator



Skąd: Warszawa
Dołączyła: 16.03.2009
Posty: 412

Przepisy: 34

Pomogła: 24


Krysia5 napisał/a:

a co myslicie o bieżni? Zastanawiam się czy sobie nie kupić, ponieważ szczerze powiedziawszy raczej nie znajdę w sobie motywacji do biegania w taka pogodę :) rewelacyjnie ćwiczy się również na orbitreku. Słyszałam, że należy ćwiczyć minimum 30min żeby cokolwiek spalić :)


Spójrz na mój powyższy post (07-05-10, 11:42). Dodam, że poniżej 30 minut to głównie pozbywamy się wody.

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Bieżnia to też bardzo dobry pomysł,ale wymagający czasu na uzyskanie odpowiedniego efektu. Poszukaj też orbitreka i wioślarza,zapisz się na basen. Każdy z tych sposobów jest skuteczny aby zrzucic kilka kilogramów.
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

Ulunia




Dołączyła: 31.10.2012
Posty: 1

A myślałaś o drabince do ćwiczeń? Ja sobie taką kupiłam jak na tej stronie www.atepaa.pl i muszę przyznać, że ćwiczę na niej codziennie i powoli efekty widzę :)

Herbalyes_eu




Dołączyła: 29.10.2012
Posty: 33

Moim zdaniem bieżnia jak i inne przyrządy służące do ćwiczeń to dobry pomysł,tym bardziej że zbliża się okres zimowy i warto jakoś zająć sobie ten czas,a ćwiczenia są najlepszym rozwiązaniem. Podaj budżety jaki posiadasz na ten cel i postaramy się coś doradzić.

kant1




Dołączył: 24.02.2013
Posty: 5


Polecam wioślarkę. Fajna sprawa

«   | 1 | 2 |