Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Kosmetyczka



powrót

zabieg na delikatna skórę okolic oczu

kika75




Dołączyła: 14.05.2010
Posty: 67

Catio Vital Eyes -to zabieg na okolicę oczu taki zabieg zafundowałam sobie w salonie futuro w warszawie po zabiegu oczy nabrały blasku,cienie i opuchlizna widocznie się zmniejszyły co wy robicie aby mieć piękną skórę wokół oczu stosujecie kremy czy zabiegi a może macie jakieś inne sposoby ?

romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22


Dziewczyny pozwolę sobie odnowić nieco temat....Mianowicie co byscie mogły mi polecić na skóre pod oczami oraz na zmarszczki? Mianowicie stosuje wiele kremów, używałam nawet tych droższych, jednak efekty były mierne. I trochę mnie to dołuje ponieważ mam mocną mimikę oraz przez to wyglądam starzej niż mój wiek :(

Zastanawiałam sie nad kwasem hialuronowym w okolice oczu... Jednak czy coś takiego się stosuje na takie zmarszczki?  


jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Kochana nie jest to pytanie do forum ale do lekarza z zakresu medycyny estetycznej Będe w stanie polecić Ci dobrą klinikę w Warszawie, w której specjalizują sie w takich zabiegach, a jest ich bardzo wiele

mezoterapia igłowa

osocze bogatopłytkowe

kwas hialuronowy

czy delikatniejsze zabiegi nawilzające

Najlepiej jeśli doradzi Ci to po prostu lekarz a nie ludzie na forum.  


lloyd.terry




Skąd: Lublin
Dołączył: 19.06.2020
Posty: 1


Bardzo polecam Kwas hialuronowy jest składnikiem wielu kremów odmładzających. Jednak najczęściej wykorzystuje się go w gabinetach medycyny estetycznej. Jest to zabieg, który polega na wystrzykiwaniu żelu do twarzy, który powoduję odmłodzenie.

Laura20




Dołączyła: 24.03.2021
Posty: 1


Zastanawiam się ostatnio nad mezoterapią. Trzeba zadbać o siebie. W najbliższym czasie zdecyduje się pewnie też na depilacje laserową. Na razie skupiam się na twarzy i powrocie mojej cery do normalności po przygodzie z trądzikiem ;/


Yeliz




Dołączył: 07.06.2020
Posty: 3

Czytałam niedawno, że różne problemy skórne rozwiązują wiórki mydlane Betula Tar od Aurumaris. Preparat pomaga pozbyć się trądziku, zmarszczek i innych niedoskonałości. Wyrównuje też koloryt. Dodatkowym plusem jest cena, a jedno opakowanie jest wydajne, więc chyba warto go przetestować. Kuracja jest skierowana głównie do osób z tłustą cerą.

finezja




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 14.05.2018
Posty: 16


ja polecam maski owocowe power wit.c w płacie z serum aktywatorem  z bielendy fajnie nawadniają pobudzają twarz  warto spróbować.