Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Kosmetyczka


  | 1 | 2 |   »

powrót

Sposób na zmarszczki.

rozanna




Skąd: Katowice
Dołączyła: 19.07.2017
Posty: 5


Też uważam, że gimnastyka w tej kwestii to podstawa. Warto również zadbać o odpowiednie odżywianie :) 

MocAntyoksydantow




Dołączył: 31.07.2017
Posty: 19


Generalnie jeżeli chodzi o zapobiegania starzenia się cery, polecam poczytać więcej informacji o tym co dają nam w tej kwestii antyoksydanty, akurat tym zajmujemy się na co dzień i chętnie pomożemy, doradzimy.

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

Polecam kochane poczytać sobie o mezoterapii. Sama zdecydowałam sie na to poniewaz zauwazyłam, że moja cera nie jest taka jak w przeszłosci. Że brakuje jej dawnej jędrnośći. Oraz nie załuję ponieważ jest o wiele, wiele lepiej. Prezentuje się o wiele ładniej . Jeden zabieg nie da dobrego efektu jednak seria już tak. 

 Zabieg polecam na wstrzykiwaniu odpowiedniego preparatu za pomocą mikroigieł wewnątrz skóry


Treadq




Dołączył: 08.09.2017
Posty: 3


Myślę, że przede wszystkim należy się oswoić z faktem, że przed zmarszczkami niestety nie ucieknie żadna kobieta, można jedynie sprawić aby były mniej widoczne. Dlatego ja używam dermokosmetyków. Skóra staje się bardzo nawilżona a to podstawa przy takiego typu kremach. 

Mineral-Guard




Dołączył: 11.02.2018
Posty: 12


Na zmarszczki wpływ ma wiele rzeczy, natomiast warto cały czas dbać o swoją skórę np używając dobrych i sprawdzonych kosmetyków plus zdrowo się odżywiać, dieta ma wpływ na kondycję naszej skóry.

talka




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.03.2018
Posty: 20

Na pewno nie pomogą kremy. Sama kiedyś też łudziłam się, ze kremy mogą mieć jakiekolwiek działanie. Potem doczytałam,że jedyna substancja, która ogranicza powstawanie zmarszczek to retinol a czegoś takiego nie chciałam ponieważ ma wiele działań niepożądanych.....

 Jeśli chciałybyście zapisać się na jakiś zabieg na twarz to polecam mezoterapię. Przeszłam serię zabiegów i jestem pod wrażeniem ponieważ działanie było i przyznam,ze naprawdę dobre! 


Maranka




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 21.12.2017
Posty: 2


Opóźnić może odpowiednia pielęgnacja, ale gdy pojawią się pierwsze zmarszczki można skorzystać z zabiegów, które je zlikwidują i zapobiegną pogłębianiu. Nawet kobiety 30 letnie korzystają już zabiegów.

Lesika




Dołączył: 31.07.2018
Posty: 2

 


Moja rada to pić dużo wody i dobierać profesjonalne kosmetyki.

 


Alicja332




Dołączyła: 30.07.2019
Posty: 4

U mnie pierwsze zmarszczki pojawiły się naprawdę szybko ze względu na wrażliwą naczynkową cerę, ratowałam się wieloma kosmetyki ale zdecydowaną poprawę zobaczyłam dopiero po laserowym zamykaniu naczynek. Myślę, że warto wybrać się na taki zabieg, ja skorzystałam z usług salonu Celeste w Krakowie i szczerze polecam, ładna i zdrowa cera to ważna kwestia.

  | 1 | 2 |   »