Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Kosmetyczka


«   | 1 | 2 |  

powrót

Najlepsze odżywki do włosów

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

mam pomysł abysmy wpisywały tu wg. nas najlepsze odżywki ,maski,maseczki do włosów,,,bez wzg. na cene i marke:
jeden warunek -ABY BYŁY SKUTECZNE-

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Z tych naturalnych:

maseczka z jajka

nafta kosmetyczna

ewentualnie olejowanie włosów ( polecam poczytać sobie o olejach tak aby dobrać ten najlepszy dla nas)

 Z firm kosmetycznych polecam insight. Najlepsze kosmetyki z jakimi miałam kiedykolwiek do czynienia.


Kalincia




Dołączyła: 26.03.2018
Posty: 8


tak, olejowanie jest super, ale faktycznie trzeba najpierw poznać swoje włosy i określić, jaką mają porowatość, żeby dobrze dobrać. do moich pasuje olej kokosowy, a komuś innemu spasuje na przykład arganowy, fajny jest jeszcze rycynowy, bo można go też od razu dać na rzęsy, a nawet na buzię po prostu, działa antybakteryjnie i się sprawdzi dla osób z problemami z cerą. 


kamilasmolna




Dołączyła: 09.04.2018
Posty: 14


Ja miałam strasznie wysuszoną skórę i niestety przenosiło się to też na włosy, odżywki nie pomagały... koszmar. Jednak po odpowiedniej suplementacji, problem ustąpił ;))

zofiakaluzny




Dołączyła: 09.04.2018
Posty: 7



kamilasmolna napisał/a:

Ja miałam strasznie wysuszoną skórę i niestety przenosiło się to też na włosy, odżywki nie pomagały... koszmar. Jednak po odpowiedniej suplementacji, problem ustąpił ;))
 Kamilo jakie brałaś te suplementy ?

kamilasmolna




Dołączyła: 09.04.2018
Posty: 14

Ja brałam Neoglandynę :) Ogólnie to miałam problem z suchością skóry i suche też zaczęły robić się włosy. I mnie idealnie ta suplementacja pomogła.

Daguchaa




Skąd: Gdańsk
Dołączyła: 06.10.2021
Posty: 18


anwen, wszystkie PEH ;)

Paluuulina




Dołączył: 07.10.2021
Posty: 18


onlybio

NatiPati




Dołączył: 12.10.2021
Posty: 18


maska garnier hair food ;)

grzegorzrogoznej34




Dołączył: 27.10.2022
Posty: 1

Jeśli twoje włosy są suche i zniszczone, spróbuj dodać do jajka łyżkę miodu i pół łyżki oliwy z oliwek. Zmieszaj go w mieszankę podobną do pasty, a następnie nałóż na włosy.

Pielęgnacja skóry to jeden z najważniejszych aspektów prowadzenia zdrowego stylu życia... https://samarite.eu/pl/product/samarite-divine-cream-45ml

«   | 1 | 2 |