Dzisiaj jest: Środa, 08.07.2020 Imieniny: Elżbiety i ProkopaIlość przepisów kulinarnych w serwisie: 5855

Forum dyskusyjne

Forum - Kosmetyczkapowrót

Szukam dermatologa w Krakowie

talka
Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.03.2018
Posty: 20

Takiego specjalizującego się w leczeniu trądziku.

Czy kogoś doradzicie?  


brette
Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Prywatnie czy na fundusz? Na fundusz raczej ciężko będzie Ci kogoś takiego znaleźć ( ba... nawet trudno będzie się zapisać ponieważ obecnie mozńa się dostać jedynie ze skierowaniem).

Prywatnie polecałabym dopytać się kiedy terminy na wizyty ma pani doktor Lidia Rajzer. Pracuje w gabinecie na Borkowskiej.Pani doktor z bardzo dużym doświadczeniem. Powinna Ci coś doradzić w sprawie problemów skórnych.  

Daję kontakt na stronie: drlidiarajzer.pl/tradzik/ 


jmali29
Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Zmiany trądzikowe to wcale nie jest nic najgorszego. Wiesz co jest najgorsze? Blizny potradzikowe bo właśnie ich bardzo trudno pozbyć się domowymi sposobami .Stosowanie domowych peelingów jest mało skuteczne i nie usuwa tych blizn. Wiem bo kiedyś miałam tendencję do wyciskania pryszczy i narobiłam sobie sporych blizn, których potem nie mogłam usunąć.

To własnie skłoniło mnie do zapisania się do gabinetu medycyny estetycznej. Doradzili mi na miejscu zabiegi z laserem na które się zdecydowałam i nie załuję bo sa faktycznie bardzo skuteczne jeśli chodzi o usuwanie blizn.  


peppa13
Dołączył: 18.01.2020
Posty: 4

Sama ostatnio szukałam dermatologa w Krakowie co prawda z innym problemem ale i tak od razu odradzam dermatologa na NFZ, kolejki są gigantyczne, bo parę miesięcy później, ale jak prywatnie to należy liczyć się z tym że to będzie pare wizyt w cenie ok 200zł. Co do zmian trądzikowych słyszałam że usuwanie laserem jest najlepszym sposobem