Dzisiaj jest: Piątek, 19.04.2024 Imieniny: Adolfa i Tymona



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Kosmetyczka



powrót

Nieoperacyjne powiększenie biustu

bastra




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 26.04.2022
Posty: 23

Czy orientujecie się moze czy jest jakaś możliwosć na nieoperacyjne powiększenie biustu??? Nie zdecyduję się na operację bo normalnie w świecie się boję ale zastanawiam się czy te kremy albo tabletki działają.

Jamja




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 13.05.2022
Posty: 24


Tabletki trzeba brać regularnie przez 3 miesiące.Nie mają skutków ubocznych bo zawierają jedynie ziołowe składniki. Przynajmniej te, które sama brałam ( konkretnie perfect bust). Piersi powiększyły się niewiele bo o 1 rozmiar ale sa o wiele bardziej jędrne oraz uniesione. Wiadomo,że nie powiększy się tego tak jak podczas operacji ale na pewno jest to o wiele bardziej bezpieczne oraz efekty nie są takie złe

bastra




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 26.04.2022
Posty: 23


Możesz tutaj napisac jeszcze jakie brałaś? I jaki jest ich skład? Czy taka terapia jest droga ? i czy efekt jest stały? Nie trzeba tego poprawiać?
Uff wiem,że dużo pytań ale w ostatnim czasie znacznie schudłam i jak można się domyśleć poleciało mi również znacznie z biustu. Zawsze był bardzo duży i jędrny a obecnie jest znacznie mniejszy ;/ Ogólnie dobrze się czuję po odchudzaniu tylko ten mały biust mi nie pasuje

Jamja




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 13.05.2022
Posty: 24


Kupowałam w sieci, ogólnie warto jest porównać sobie ceny perfect bust bo bywaja bardzo różne.

bastra




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 26.04.2022
Posty: 23


Masz może jakieś porównanie z innymi? I czy używałaś same tabletki czy czymś się jeszcze wspomagałaś?

Jamja




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 13.05.2022
Posty: 24


Używałam tabletki plus krem z tej samej serii. Oczywiście nie jest tak konieczny ale daje bardzo ładny efekt wygładzenia biustu tak więc mozesz sobie wypróbować jakbyś chciała.
Nie używałam innych tabletek ale czytałam jak dziewczyny pisały na forach,że Perfect Bust jest najlepszy.