Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Kosmetyczka


  | 1 | 2 |   »

powrót

poradźcie leniwej kobiecie

alpha




Dołączyła: 19.01.2010
Posty: 107

Sama nie próbowałam, ale od każdego kogo tylko zapytam o dobry balsam nawilżający - czerwony z Garniera (ten z syropem z klonu). Każdy, kto go wypróbował, a kogo pytałam, mówił że jest najlepszy. Ale wiadomo, zawsze mogą być odstępstwa od reguły. ;)

malutka




Dołączyła: 18.03.2010
Posty: 15

Też go stosowałam ale ostatnio mam balsam nawilżający dla alergików z ziaja med. Bardzo fajnie się wchłania a skóra jest jakby jędrniejsza.

Cookie




Dołączyła: 02.12.2013
Posty: 16

Przepisy: 501


Ja mogę polecić masła do ciała z Perfecty. Super nawilżają skórę, smakowicie pachną i są bardzo wydajne. U mnie się sprawdzają w 100%.

edek123




Skąd: kraków
Dołączył: 27.06.2014
Posty: 233

Prysznic ma tę podstawową przewagę nad kąpielą w wannie, że można go wziąć szybko, zużywając przy tym niewiele wody. Dla niektórych dwa prysznice dziennie to nadgorliwość, ale jeden to naszym zdaniem konieczność i minimum. Kiedy brać prysznic? Najlepiej przed wyjściem do pracy, zwłaszcza jeśli polega ona na przebywaniu z innymi ludźmi i częstych kontaktach interpersonalnych. Jeśli jest to praca fizyczna, np. na budowie lub w warsztacie, poranny prysznic nie jest koniecznością, ale nie jest tak, że go odradzamy. Prysznic trzeba jednak wziąć koniecznie po powrocie z pracy, lub przed pójściem do łóżka. Ten wieczorny jest wskazany także z innego powodu. Chyba nikt nie wyobraża sobie pieszczot z ukochaną osobą, od której czuć zapach zmęczenia i wysiłku po całodniowej pracy, bez względu na to, jaka by ona nie była ? fizyczna czy biurowa.

Nie pozwól, by włosy były przetłuszczone

Prysznic warto połączyć z myciem głowy, przy czym w tym przypadku preferujemy poranne zabiegi, dzięki czemu fryzura pozostanie świeża przez cały dzień i nie zdąży się ?popsuć? przez noc. Włosy potrafią wyglądać gorzej już następnego ranka, ale kilkudniowa przerwa w ich myciu jest według nas niedopuszczalna. Jeśli nasza fryzura tego nie wymaga, sugerujemy mycie głowy co drugi dzień. Warto też nie dopuścić do tego, aby włosy były za długie (chyba że decydujemy się na taką fryzurę) ? wizyty u fryzjera co miesiąc czy półtora pozwolą zachować ład na głowie. Panowie z łupieżem powinni rozważyć stosowanie specjalistycznych preparatów, ale najlepiej po konsultacji z dermatologiem ? istnieje wiele mniej znanych szamponów niż te reklamowane w telewizji, które potrafią być bardzo skuteczne.

cofnąć się by wziąć rozbieg

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45

 

Jak nie masz czasu i ochoty na spędzanie czasu w łazience polecam lipo laser. Poza tym, że odchudza, daje jeszcze kilka efektów:

 

  • poprawia kontury ciała
  • redukuje zastoje wodne w organizmie 
  • poprawa jakości skóry.
Może to Ci pomoże :) Sam zabieg jest bardzo przyjemny, wygląda mniej więcej tak: 

 


Barbraa59




Dołączyła: 03.12.2014
Posty: 61


tagalog napisał/a:
Jestem leniwa, a tak naprawdę zapracowana. Nie mam czasu na zabiegi, kosmetyczki i kupowanie ciągle nowych mazideł. Mam wrażliwą, sucha w okresie grzewczym skórę. Co możecie poradzić mi, aby jej kondycja się polepszyła? Ale ostrzegam, nie będę siedzieć ciągle w łazience.

 

 Umów się do lekarza. Ja byłam w klinice http://www.medycynadab.pl/ mają tam naprawdę dobra poradnię dermatologiczną. Po kilku zabiegach twarz jaśniejsza, pełniejsza i młodsza o kilka lat. Pozdrawiam :D


NatiPati




Dołączył: 12.10.2021
Posty: 18


nawilżacz powietrza! super sprawa

calour




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 25.03.2022
Posty: 15

Pomógł: 1


Moja Pani dermatolog zaleciła , abym wyrzuciła płyn micelarny. Do zmywania makijażu używam olej z avocado (super rozpuszcza brud i oczyszcza pory) , następnie całość myję żelem ( mam żel od Resibo, swoją drogą świetne kosmetyki naturalne, polecam zajrzeć) i szczoteczką foreo. Nakładam krem ze śluzem ze ślimaka . Dodatkowo , co drugi dzień , na noc używam serum z witamina C.Taka kombinacja znacznie poprawiła stan mojej cery .Polecam też kontrolowanie witamin w organizmie . Szczególnie ważna dla cery jest witamina C.
Nawilżacz powietrza również, sama mam i faktycznie powietrze jest przyjemniejsze. Jednak wiecznie mam problem z jego uruchomieniem :)

  | 1 | 2 |   »