Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Kosmetyczka


«   | 1 | 2 |  

powrót

ulubione kosmetyki

kika75




Dołączyła: 14.05.2010
Posty: 67

każdy z nas ma swoje ulubione kosmetyki balsam,krem,tusz jakie są wasze na co zwracacie uwagę cena,jakość;reklama,wydajnośc ,....itp
ja ostanio bardzo polubiłam kosmetyki mary cohr nie cena nie reklama lecz jakość,wydajność a przede wszystkim rezultat przekonało mnie do używania tych kosmetyków a nie innych

MonikaR




Skąd: Wrocławe
Dołączył: 12.10.2021
Posty: 19


ja lubię kosmetyki bielendy ;)

Magelanka123




Dołączyła: 27.02.2022
Posty: 1

moim ulubionym ostatnio kosmetykiem jest mega olejek do kapieli- cosmic wellness. pachnie zniewalajaco, moge sie dzieki niemu zrelaksowac. fajnie dziala na zmysly, oczywiscie na skore. skora po nim jest nawilzona, miekka, ladnie pachnie. kazdej kobiecie polecam do domowego spa ;)

zieba




Dołączyła: 27.12.2021
Posty: 11


Może krem sylveco Wow? Dedykowany dla skór trądzikowych i potencjalnie niekomedogenny ale też delikatny. Do tego delikatne mycie (np demakijaż - olejek do mycia twarzy od Resibo, drugi etap ich żel do mycia twarzy - który usunie pozostałości po olejku, u mnie taka kolejność najlepiej się sprawdziła - zerknij sobie na ich kosmetyki naturalne do twarzy na tej stronie).

 


Polcia




Dołączył: 11.10.2021
Posty: 20


ja lubię tołpę ;)

casiee




Dołączył: 15.06.2022
Posty: 1

W sumie to też warto odwiedzić sobie katalog avonu , bo  tam można wyszukać dla siebie też bardzo dobre kosmetyki.  Ci którzy kupowali już tam, pewnie to wiedzą. Ja też jestem stałą klientką i jak dotąd nie zawiodłam się na ich produktach.  Spełniają moje oczekiwania i  nie są drogie.

finezja




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 14.05.2018
Posty: 16

ja bardzo lubie bielende bo ma kosmetyki z naturalnym skladem :) teraz przepadlam na punkcie maseczek sensory mask :D

perelkazlota




Dołączyła: 04.10.2017
Posty: 5


pierwsze slysze o tych maseczkach mimo ze bielende znam

KatarzynaK




Skąd: Olsztyn
Dołączył: 24.06.2022
Posty: 1

Jeśli chodzi o moje ulubione kosmetyki to przede wszystkim naturalne. Od zawsze męczyłam się z suchą skórą i niestety zwykły krem dostępny w drogerii mi nie pomagał. Dopiero jak ogarnęłam swoją półkę z kosmetykami i poszukałam czegoś porządnego to odczułam zmiany. Teraz kupuje swoje kosmetyki w sklep.natko.pl/mają świetne balsamy z masłem shea oraz balsam z mocznikiem. Dodatkowo regularnie stosuję płyn do kąpieli żeby zrelaksować nie tylko siebie ale również swoją skórę )

finezja




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 14.05.2018
Posty: 16

no bo one chyba nowe sa bo wczesniej ich nie widzialam.. tzn nadal ich nie widze (akurat te dostalam w prezencie) a zamawiam zawsze kosmetyki na notino :D 

«   | 1 | 2 |