Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Kosmetyczka


  | 1 | 2 |   »

powrót

ulubione kosmetyki

Jamja




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 13.05.2022
Posty: 24

Ja większość pielęgnacyjnych rzeczy staram się robić z doskoku, żeby nie musieć myśleć o nich wieczorem – na przykład kiedy siedzę na home office i muszę obejrzeć jakiś webinar, robię szczotkowanie ciała i wcierkowanie głowy, zęby myję pod prysznicem, czekając, aż wchłonie się odżywka, pod prysznicem też myję twarz -  olejowanie ciała na mokro okazało się lifechangerem, bo jest znacznie szybsze niż balsamowanie. Mam jeden krem (jeden i ten sam na dzień, na noc, do twarzy i pod oczy) i 3 sera, którymi żongluję w zależności od potrzeb i tyle.

Jeśli chodzi o konkretne kosmetyki, to zwracam uwagę raczej na skład a nie na markę, dobrze sprawdziły się u mnie kosmetyki z kolagenem


beatawilkowska




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 10.08.2022
Posty: 2

Moim ulubionym kosmetykiem do włosów jest wcierka Henna&Amla, ma piękny zapach który pochodzi od naturalnych ekstraktów roślinnych, których jest w tej wcierce bardzo duuużo;)
Moje chusty: https://ekoamazonka.pl/

Baili




Skąd: Korczyń
Dołączyła: 09.08.2022
Posty: 9

Sama również staram się ograniczać ilość kosmetyków jakie zabieram w swoim bagażu na wycieczkę. Aż tyle nie jest mi potrzebne ;) Jak dla mnie jednak totalnym must have są:krem z filtrem do twarzy oraz do ciałakrem do twarzy bb również z filtremolejek do ciała - świetnie sprawdza się ten od Nuxejak również coś do demakijażu aby z twarzy zmyc cały brud jaki naniósł się w trakcie dnia

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1


Przy pielęgnacji skóry są 3 najważniejsze rzeczy. Pierwsze to oczywiście oczyszczanie skóry i to dokładne. Potem jest toznizowanie skóry, a potem nawilżanie i nieważne czy to jest skóra tłusta czy sucha czy normalna. Każda należy odpowiednio nawilżyć. Nie wolno doprowadzić do przesuszenia skóry bo wtedy dochodzi do nadprodukcji łoju itd.

majeczkowna




Dołączyła: 29.01.2023
Posty: 7

Znakomita jest ta linia z Bielendy do pielegnacji twarzy, nawilżające lekkie kosmetyki z Blue Matcha

Aldabra




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 26.01.2023
Posty: 9

Mi bardzo pomogło ograniczenie słodyczy (i chipsów  ) i nabiału (to akurat przypadkiem, po prostu mleko i przetwory przestały mi aż tak smakować). A też męczyłam się z bolącymi podskórnymi zmianami.
Od siebie polecam również Loremvit na ładną cerę.

Suplement, który regularnie przyjmowany powinien poprawić wyglad twarzy.

berenka




Dołączyła: 29.07.2023
Posty: 7


Polecam polską marke Bielenda uwielbiam ich kosmetyki. Super maja bazy pod makijaż z linii Boost Me Up Color Drops

Nasta




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.01.2023
Posty: 14


- peeling do twarzy z Iossi - ogólnie marka bardzo mnie zaskoczyła w ostatnim czasie, świetne składy w dobrej cenie i dodatkowo polska produkcja. - płyn do higieny intymnej tylko z YOPE- rękawiczki regeneracyjne z Sephory (pojawiają się zimą)- Aveda INVATI szampon oczyszczający- a maszynki to tylko BIC Soleil Bella z 4 ostrzami i dwoma paskami nawilżającymi 

Donatkaa




Dołączyła: 25.02.2024
Posty: 6


Uwielbiam polska marke Bielenda, mają wspaniałe kosmetyki w dobrej cenie. Polecam linię z witamina B12, cudowna do pielęgnacji twarzy

Delmak




Dołączył: 03.02.2024
Posty: 3


Cera mieszana, trądzikowa1) Mycie żelem z CeraVe turkusowym2) Tonik z aloesem i kurkumą z Bielendy Professional3) Serum-booster pod krem z Tołpy4) Serum z witaminą C z Eveline Beauty&Glow4) Krem-maska pod oczy z Uzdrovisco5) SPF Holika  

  | 1 | 2 |   »