Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Kosmetyczka



powrót

depilacja laserowa

kika75




Dołączyła: 14.05.2010
Posty: 67

za tydzień wybieram się do salonu kosmetycznego mary cohr -futuro w warszawie na pierwszy zabieg depilacje laserową na wąsik moja siostra z tego korzysta i jest zadowolona a czy ktoś już z w was korzystam z takiego zabiegu piszcie jak to jest????

MonikaR




Skąd: Wrocławe
Dołączył: 12.10.2021
Posty: 19


na wąsik nie miałam, tylko na pachy ;) zabieg bezbolesny

Kasia_Pe




Skąd: Poznań
Dołączył: 17.10.2021
Posty: 2


Jak wyżej! Zabieg w 100% bezbolesny!
Pozdrawiam
Polecam wszystkim zainteresowany na oszczędzaniu - https://clap.pl - kody rabatowe do wszystkich znanych sklepów!

laseops




Skąd: Warszawa
Dołączył: 28.01.2022
Posty: 1


kika75 napisał/a:
za tydzień wybieram się do salonu kosmetycznego mary cohr -futuro w warszawie na pierwszy zabieg depilacje laserową na wąsik moja siostra z tego korzysta i jest zadowolona a czy ktoś już z w was korzystam z takiego zabiegu piszcie jak to jest????

 

 Czy któraś z was przeszła ten zabieg? Jak wrażenia? Chciałbym przejść podobny zabieg. Polecicie jakąś klinikę?


KajSon




Dołączyła: 24.02.2022
Posty: 3


laseops napisał/a:

kika75 napisał/a:
za tydzień wybieram się do salonu kosmetycznego mary cohr -futuro w warszawie na pierwszy zabieg depilacje laserową na wąsik moja siostra z tego korzysta i jest zadowolona a czy ktoś już z w was korzystam z takiego zabiegu piszcie jak to jest????

 

 Czy któraś z was przeszła ten zabieg? Jak wrażenia? Chciałbym przejść podobny zabieg. Polecicie jakąś klinikę? 

 Ja wykonałam całą serię i mogę wszystkim polecić! Jest to taki komfort móc zapomnieć o jakimkolwiek goleniu czy potem nieprzyjemnym podrażnieniu, które zawsze mi towarzyszyło. W Warszawie chodziłam do salonu Laser Care przy ul. Grzybowskiej 5. Bardzo profesjonalne podejście. Po 6 zabiegach miałam gładką skórę jak nigdy wcześniej! Jak zastanawiasz się gdzie to śmiało umawiaj się na konsultacje, tam ci wszystko wytłumaczą! ;)