Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Kosmetyczka



powrót

opalanie natryskowe

kika75




Dołączyła: 14.05.2010
Posty: 67

różne są sposoby na piękną opaloną cerę w salonie futuro w warszawie stosuja opalanie natryskowe i właśnie się zastanawiam czy to działa czy jest to możliwe że po jednym takim zabiegu widać efekty ?????

edek123




Skąd: kraków
Dołączył: 27.06.2014
Posty: 233

Składniki preparatu barwiącego powodują głębokie nawilżenie oraz odżywienie skóry. Zapobiegają również jej wiotczeniu i starzeniu. Preparat nie wywołuje reakcji alergicznych, nie barwi skóry na nienaturalny kolor, nie przyczynia się do powstawania przebarwień. Preparat, stosowany przy zabiegu, ma postać delikatnej brązowej mgiełki, co pozwala na równomierne jego nałożenie. Efekt zabarwienia skóry na brązowo-złocisty kolor jest wynikiem reakcji chemicznej z aminokwasami znajdującymi w warstwie rogowej naskórka.
cofnąć się by wziąć rozbieg

Bunny




Dołączyła: 02.07.2015
Posty: 8

Przepisy: 59


A jak długo utrzymuje się taka opalenizna?

Karolinkaaa




Dołączył: 02.01.2016
Posty: 7

Nawet po pierwszej wizycie jest już coś widać ale ja osobiście uważam, że mimo wszystko jest to niezdrowe. ja w życiu bym się nie wybrała do żadnego solarium, bo trochę bym się bała, że źle to wpłynie na moje zdrowie i wolałabym nie ryzykować. Odradzam też to moim znajomym. Wole poczekać na naturalną opaleniznę.

Orita




Skąd: Tychy
Dołączył: 14.04.2016
Posty: 13


Całkiem fajna opcja, ale jednak trochę droga:) Pozostanę przy samoopalaczu, tym bardziej, że w końcu znalazłam taki, który odpowiada mi w 100%. Z St. Moriz (kupuję w Douglasie) - nakładam specjalną rękawicą, dzięki czemu nie ma problemu ze smugami. Kolor opalenizny jest bardzo naturalny.  

NatiPati




Dołączył: 12.10.2021
Posty: 18


ile się utrzymuje taka oplenizna?