Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Kosmetyczka



powrót

kapsułki na włosy i paznokcie

kika75




Dołączyła: 14.05.2010
Posty: 67

kapsułki żelowe migliorin –suplement diety wzmacnia włosy i paznokcię kto używa i czy pomagają ????

hippo




Skąd: Kraków
Dołączyła: 15.11.2010
Posty: 9

Ja zastanawiam się nad wyborem toniku przeciw wypadaniu włosów, bo mam z tym spory problem. Wiele takich widziałam na e-lek.pl, ale nie wiem, na który się zdecydować. Wydawało mi się, że takich produktów jest niewiele, a tu widzę, że jednak sporo. Skłaniam się najbardziej ku temu od Dermedic, ale muszę się jeszcze doradzić.

kasia23




Dołączyła: 17.11.2010
Posty: 7

Ja stosowałam kiedyś capivit piękne włosy ( przyznaję – pomógł ) oraz dromin ( również nie mam zastrzeżeń ). Wbrew pozorom suplementy diety tego typu pomagają i wcale nie kosztują tak dużo. Jakiś czas temu kupowałam właśnie capivit dla mojej mamy i zapłaciłam kilka złotych dosłownie. Oczywiście efekty stosowania takiego preparatu będą bardziej zauważalne, jeśli jednocześnie zmienimy nawyki żywieniowe. Włosy nie znoszą niezdrowego jedzenia …

justi




Dołączyła: 15.05.2011
Posty: 3

Ja miałam i mam duży problem z wypadaniem włosów i z paznokciami.Używam szamponu dermena i jest naprawdę dobry, skuteczny i do tego capivit piękne włosy.Efekty są dopiero po dłuższym czasie stosowania tych że preparatów.Podczas odchudzania organizm może nie mieć wystarczającej ilości odpowiednich witamin i stąd te problemy i niezbędne są suplementy wspomagające organizm. ;-)

Jolkaaa




Dołączyła: 18.05.2011
Posty: 7

Ja w związku z kłopotami ze skórą używałam preparatu Drovit, z drożdży piwnych. Pomógł też na włosy i paznokcie. Słyszałam, że tran również może pomóc na paznokcie. Wiecie coś o tym?

Magdaa




Dołączył: 23.05.2017
Posty: 6


Przede wszystkim to trzeba włosom dostarczać odpowiednich składników odżywczych

rozanna




Skąd: Katowice
Dołączyła: 19.07.2017
Posty: 5


Myślę, że zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie odżywki do skóry głowy, która odżywi i nawilży skórę głowy. Tak, dobrze przeczytałaś - odżywki do skóry głowy :) Ja też nie wiedziałam co to jest ale właśnie wczoraj natrafiłam na artykuł o nowym rodzaju kosmetyków do pielęgnacji skóry głowy i włosów. 

 Pozwolę sobie przytoczyć kilka zdań na temat tego ze strony producenta:

 Odżywka do skóry głowy to nie to samo co odżywka do włosów, choć na pozór to oba produkty do pielęgnacji owłosionej skóry głowy.
Odżywka do skóry głowy, jak sama nazwa wskazuje, jest produktem przeznaczonym do aplikacji na powierzchnię skóry głowy. Odżywka do włosów jest produktem, który należy aplikować na powierzchnię włosów (zwykle na całej ich długości, choć zdarzają się również kosmetyki, których producent zaleca stosowanie wyłącznie na końcówki włosów).
Na rynku kosmetycznym dostępne są także odżywki do skóry głowy i włosów i choć nazwa może być wprowadzająca w błąd, są to produkty przeznaczone do aplikacji na skórę głowy i włosy wyłącznie u ich nasady.

Źródło: bionigree.pl/blog/porady-kosmetyczne/odzywka-do-skory-glowy-co-to-jest-i-jak-ja-stosowac

Nie znam tej strony o której piszesz i nie znam tego preparatu. Sama nie stosowałam tej odżywki o której piszę i dość mało informacji jest o niej jeszcze w internecie, ale skład z tego co widzę ma naturalny i marka cieszy się bardzo dobrą opinią. 

 

Ewentualnie, powinnaś udać się do trychologa. Trycholog na pewno sprawdzi Ci stan skóry głowy i włosów i zaproponuje coś odpowiedniego. 


NatiPati




Dołączył: 12.10.2021
Posty: 18


mi biotyna po prostu pomaga