Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Kosmetyczka



powrót

farby do włosów

kika75




Dołączyła: 14.05.2010
Posty: 67

Stosuje farby sanotint bo nie uczulają pokrywają siwe włosy są to farby naturalne na wyciągach roślinnych a co najważniejsze włosy pięknie po nich wyglądają na co wy zwracacie uwagę kupując farbę lub szampon koloryzujący do włosów????

Jolkaaa




Dołączyła: 18.05.2011
Posty: 7

Próbował ktoś z Was tej nowej pianki z Schwarzkopf - Perfect Mousse? Mam dość ciemne włosy, wcześniej farbowane na czekoladowy brąz, i chciałabym teraz zafarbować na jakiś jaśniejszy. Jak myślicie i co polecacie? Może normalną zwykłą farbę? Ale z jakiej firmy, która jest dobra?

Majka




Dołączyła: 01.04.2012
Posty: 9

ja zawsze stosowałam szampon koloryzujący z palette, farbę z tej serii też nawet zdarzyło mi się mieć i zawsze byłam zadowolona z efektów, nie miałam też żadnych problemów ze skórą ani złym kolorem :)

politia




Dołączyła: 19.12.2011
Posty: 120

JA wybieram farbę najczęściej po kolorze na pudełku ;) Tak często zmieniam odcień włosów, że nie mam swojej ulubionej i często eksperymentuję :)

kika1985




Skąd: Gdańsk
Dołączyła: 28.09.2013
Posty: 35


Unikam farb "nienaturalnych", owszem naturalne farby nie są "tak mocne" jak nie nienaturalne, ale w 100% zdrowe dla Naszych włosów (nie musimy obawiać się przesuszenia, i innych zniszczeń).

owocowyraj




Dołączyła: 20.01.2014
Posty: 4


Ja nie używam, bo uważam, że za bardzo niszczą włosy.
Specjalistyczne kursy kosmetyczne i kursy wizażu - http://www.beautylux.com.pl/

madziarka




Dołączyła: 14.05.2014
Posty: 1


ja rozjaśniam, ale zawsze stosuję jakieś odżywki. Ale nie mam ulubionej firmy :)
https://kredyty-szybko.pl/szybka-pozyczka-online/

Butterfly




Dołączyła: 07.01.2015
Posty: 13

Przepisy: 107


A ja od dłuższego czasu zastanawiam się nad ufarbowaniem włosów po raz pierwszy. Myślicie, że warto na pierwsze farbowanie iść do fryzjera?

Magdaa




Dołączył: 23.05.2017
Posty: 6

A ja stosuję farby naturalne, moje włosy są teraz w dużo lepszej kondycji :)

MocAntyoksydantow




Dołączył: 31.07.2017
Posty: 19


Warto zwracać uwagę głównie na skład danej farby, im mniej chemii tym lepiej w perspektywie kondycji naszych włosów, nie będą łamliwe, suche i osłabione. druga kwestia iż koloryzacje powinniśmy odbywać tylko pod okiem fachowca.