Dzisiaj jest: Czwartek, 18.04.2024 Imieniny: Bogusławy i Bogumiły



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Kosmetyczka


  | 1 | 2 | 3 |   »

powrót

depilacja laserowa pach

Patka79




Dołączył: 26.03.2021
Posty: 1


Ja również jestem po zabiegach depilacji laserowej w laserem LightSheer i też polecam tę metodę depilacji

Gabi




Dołączyła: 15.04.2021
Posty: 4


Ja się za bardzo boję, że to będzie bolesne.

jagodzianka




Dołączyła: 29.05.2021
Posty: 3

Długo korzystałam z depilacji woskiem ale ostatecznie zdecydowałam się na laser. Bardzo polecam light vectus, ten też ma głowicę chłodzącą więc nie boli, :) Ja akurat korzystałam z depilacji w salonie Depicare w Warszawie  i jestem mega zadowolona z efektów.

NatiPati




Dołączył: 12.10.2021
Posty: 18


raczej jest bezbolesny, a ilosć powtórzeń to raczej kwestia indywidualna, u mnie to było 5

KajSon




Dołączyła: 24.02.2022
Posty: 3


Każdy jest inny stąd też taka różnica w ilości zabiegów. Ja wykonałam serie 6 zabiegów na łydki i widziałam efekty, zostały mi tylko jeszcze pojedyncze zabiegi na dobicie jakiś pojedynczych co odrastają.  Zabiegi również wykonuje laserem Light Sheer Duet- jest to dosyć popularny sprzęt wiec  warto korzystać z tych sprawdzonych. Jak jestescie z okolic Warszawy to mogę WAm polecić salony Laser Delux, tam rzeczywiscie pracują na tym sprzęcie i czesto mają ciekawe oferty na zabiegi. 

jagodzianka




Dołączyła: 29.05.2021
Posty: 3

Teraz właśnie jest idealna pora na zabiegi laserem, do lata w sam raz zdążymy i będziemy cieszyć się gładką skórą :)

  | 1 | 2 | 3 |   »