Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Kosmetyczka


«   | 1 | 2 |  

powrót

nawilżanie ciała

kika75




Dołączyła: 14.05.2010
Posty: 67

mleczko???...olejek???.....balsam??? to produkty które używamy my kobiety aby nasze ciało było nawilżone co wy używacie ???? ja znowu powróciłam do olejku arganowego z mary cohr skóra miękka gładka i napięta a do tego pięknie pachnie.....

Domatorka




Skąd: Kraków
Dołączyła: 24.06.2010
Posty: 9

Balsamy do ciała są bardzo ważne (można zrobić peeling przed ich użyciem, żeby lepiej się wchłaniały), ale równie ważne jest nawilżanie skóry od wewnątrz.


BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Ja również używam mleczka nawilżającego podczas kąpieli,dzięki niemu skóra jest naprawdę gładka. A wieczorem nakładam balsam dla uzyskania lepszego efektu,naprawdę pomaga.
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

Używam masła do ciała. Ma o wiele przyjemniejszą konsystencje niż balsam :)) i te piękne zapachy :))

Katinka




Skąd: Łódź
Dołączyła: 15.08.2011
Posty: 5

ja używam balsamów, przy czym zawsze zwracam uwagę, żeby nie zawierały silikonów, parafiny, sztucznych barwników i zapachów.
jak czytam niektóre etykiety to od razu przechodzi mi ochota na zakup
mój blog z przepisami:
http://kasia-w-kuchni.blogspot.com
:)

Majka




Dołączyła: 01.04.2012
Posty: 9

W moim przypadku świetnie się sprawdza emulsja Emolium, bo świetnie nawilża a sama skóra wygląda naprawdę zdrowo :) no i kosmetyk też jest bardzo wydajny

Krasnowłosa




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 26.10.2011
Posty: 22

Teraz lekki balsam, który naprawdę nawilża, a wchłania się bardzo szybko, chyba firmy Eveline (taka butelka z dozownikiem), a zimą, kiedy mam mocno przesuszoną skórę, stosuję balsam regenerujący z neutrogeny.

Celine




Skąd: Elbląg
Dołączyła: 01.04.2009
Posty: 90

Przepisy: 26


Ja też używam Emolium. Nie ma za ciekawego zapachu, ale jest skuteczne.

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

Katinka napisał/a:

ja używam balsamów, przy czym zawsze zwracam uwagę, żeby nie zawierały silikonów, parafiny, sztucznych barwników i zapachów.
jak czytam niektóre etykiety to od razu przechodzi mi ochota na zakup


Masz rację, że warto na to zwrócić uwagę, że strrrasznie trudno znaleźć produkty o idealnym składzie... :( Najlepiej sobie saemmu kremy kręcić :D

Febria




Dołączyła: 07.02.2012
Posty: 18

Teraz w necie jest tyle sklepów z półproduktami, że samodzielne robienie kremu wcale nie jest takie trudne ;)

«   | 1 | 2 |