Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Kosmetyczka


«   | 1 | 2 | 3 |  

powrót

piękna cera

kika75




Dołączyła: 14.05.2010
Posty: 67

nawilżający krem koloryzujący z mary cohr to lekki płynny krem podkreśla piękno cery chroni i nawilża skórę czy wy tez używacie fluidów czy może puder albo jeszcze czegoś innego????

Majka




Dołączyła: 01.04.2012
Posty: 9

moja cera niestety ma tendencję do trądziku, więc muszę stosować delikatny specyfik :) na szczęście znalazłam odpowiedni kosmetyk, bo już od wielu lat używam sudocremu

politia




Dołączyła: 19.12.2011
Posty: 120


Odkąd moja babcia zdradziła mi swój przepis na piękną cerę - szare mydło i krem nivea - zaczęłam to stosować i... działa. Początkowo było dziwnie, bo szare mydło dawało efekt ściągnięcia, a nivea wydawała mi się ciężka i tłusta, ale... to na prawdę działa :)

kika1985




Skąd: Gdańsk
Dołączyła: 28.09.2013
Posty: 35


Na to w jaki sposób prezentuje się Nasza "buzia" wpływa nie tylko to, jakich kosmetyków używamy (i czy w ogóle ich używamy), ale również to, co jemy...jeśli w Naszej diecie dominują ostre potrawy, to wypryski (i zaczerwienia) będą pojawiać się zawsze. Zachęcam także do stosowania suplementów (poprawiających ogólną kondycje Naszej skóry), jak i picia herbatek, jak i do częstych spacerów (bez tony makijażu...).

edek123




Skąd: kraków
Dołączył: 27.06.2014
Posty: 233

ja uzywam bazy pod podklad podkladu i pudru sybpiego 
cofnąć się by wziąć rozbieg

vanilinka




Dołączyła: 07.10.2013
Posty: 17

Przepisy: 627


Ja używam szczoteczki do twarzy. Wyciskam na nią odrobinę żelu do mycia twarzy i masuję przez kilka minut, potem spłukuję wszystko wodą i cera jest gładka, bez niedoskonałości.

agafit23




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 19.12.2014
Posty: 17


Ja na zimę zawsze kupuję taki specjalny krem Garnier'a w czerwonym pudełku - jest bardzo skuteczny. W lato natomiast kupuję sobie wodę różaną zamiast tonika - tutaj efekty są podobne, ale cera nie jest tak wysuszona.

edek123




Skąd: kraków
Dołączył: 27.06.2014
Posty: 233

Świeża i piękna cera bez niedoskonałości nie powstaje po śniadaniu w McDonaldzie, ani po kuflu piwa w knajpie. Nasze organizmy są bombardowane zanieczyszczeniami znajdującymi się w powietrzu, w pożywieniu i w wodzie. Z tego powodu musimy pomóc naszym ciałom radzić sobie ze szkodliwymi substancjami, których często same mu dostarczamy. Odżywiaj się zdrowo. Twój organizm odpłaci ci się za to zdrową i piękną cerą.
cofnąć się by wziąć rozbieg

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35

Wiem, że dziewczyny stosują tutaj też produkty do regularnego natłuszczania skóry i zmniejszania łojotoku, który też ma wpływ na wygląd i stan cery. W ostatnim czasie pojawiło się tu sporo artykułów, o tym jak dbać o cerę, ale nie pisano o kosmetykach. Myślę, że jednym z lepszych będzie borowina plus do okładów. Na stronie sulphur.com.pl/product/borowina-plus/ jest to dokładnie opisane. Któraś z dziewczyn stosuje i może się wypowiedzieć? 

 


Barbraa59




Dołączyła: 03.12.2014
Posty: 61


Ja podkładu, korektora i pudru ;]

«   | 1 | 2 | 3 |