Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Kosmetyczka


«   | 1 | 2 |  

powrót

Kosmetyk do rzęs

dianka




Dołączyła: 16.08.2012
Posty: 1

Szukałam ostatnio jakiegoś kosmetyku do rzęs który zwiększy ich objętość. Chce po prostu o nie zadbać. Już kupiłam m2lashes eyelash actovating serum który podobno jest super. Ale jeszcze go nie stosowałam. Znacie może ten kosmetyk? Piszą o nim pozytywnie a co wy o nim sądzicie?

black




Dołączyła: 08.09.2012
Posty: 3

Będziesz zadowolona z tego kosmetyku. m2lashes jest sprawdzonym niemieckim produktem. Kosztuje dużo choć w sumie to tak się wydaje bo jest bardzo wydajny i wystarcza na więcej niz pół roku. Niedługo chyba 5 października zaczyna się jakiś XII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging czy coś takiego w Warszawie i tam właśnie ma być prezentacja tych kosmetyków. Jak masz ochotę to się wybierz może dowiesz się czegoś więcej. Ja będę.

politia




Dołączyła: 19.12.2011
Posty: 120

Ponoć do rzęs świetny jest olejek rycynowy, do kupienia za kilka złotych w aptece.

Herbalyes_eu




Dołączyła: 29.10.2012
Posty: 33

Tutaj muszę potwierdzić,olejek rycynowy bardzo dobrze się sprawdza,chociaż nie stosuje go codziennie. Kwestia budżetu,dobry tusz do rzęs troche kosztuje.

politia




Dołączyła: 19.12.2011
Posty: 120


Jakiś czas temu wypróbowałam odżywkę do rzęs, taką ze sklepu. Ależ tandeta... miałam wrażenie, że obciąż mi tylko powieki.

Cookie




Dołączyła: 02.12.2013
Posty: 16

Przepisy: 501


Od dłuższego czasu używam odżywki do brwi i rzęs z My Secret. Może jakichś spektakularnych efektów nie daje, ale wydaje mi się że rzęsy są przede wszystkim wzmocnione i nie wypadają.

freelancer




Dołączyła: 16.01.2014
Posty: 4


Ja polecam smarowanie rzęs olejkiem rycynowym, daje doskonałe efekty i kosztuje kilka złotych :)
Wyjazdy na narty dla dorosłych, dzieci i młodzieży - http://www.grupaszafranski.pl/WYJAZDY+I+SZKOLENIA.html

wirka




Dołączyła: 12.02.2014
Posty: 4


Revitalash jest dobry, ale trochę kosztuje...

naranja




Dołączył: 13.02.2014
Posty: 4


polecam tusz scandaleyes - jest super

Nikki




Dołączyła: 03.05.2014
Posty: 13

Przepisy: 250



freelancer napisał/a:
Ja polecam smarowanie rzęs olejkiem rycynowym, daje doskonałe efekty i kosztuje kilka złotych :)
Niestety olejek rycynowy bardzo podrażnia moje oczy. Dlatego musiałam poszukać czegoś innego i mogę polecić rumiankową pomadkę z alterry. U mnie świetnie się sprawdza i również nie jest droga.

«   | 1 | 2 |