Dzisiaj jest: Wtorek, 16.04.2024 Imieniny: Julii i Benedykta



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Kosmetyczka



powrót

Izoze - krem na cienie

PatiMielewska




Dołączyła: 18.11.2020
Posty: 18

Do niedawna myślałam, że cienie pod oczami to taki już atrybut mojej "urody" i tak będzie musiało zostać, ale spotkałam się z kremem Izoze, który podobno może te cienie rozjaśnić. Chciałam zaznaczyć, że już wcześniej miałam jeden krem z podobnej "branży", ale delikatnie mówiąc nie podołał on zadaniu. Stąd pytanie, czy któraś z Pań na forum miała może taki krem i jak to jest z jego działaniem?

Figon554




Dołączyła: 28.12.2020
Posty: 22

No to oczywiste, że krem kremowi nie równy, ale jestem przekonana, że da się zrobić coś z cieniami, nawet tymi bardzo mocnymi. Trochę znam się na kosmetykach i jak patrzę po składzie to może być dosyć dobra propozycja. Jeśli miałabyś jakieś pytania to pytaj, z chęcią odpowiem :)

NikaUn




Dołączyła: 29.12.2020
Posty: 23


A to ja mam wtedy pytanie? Bo słyszałam, że tych cieni nie da się rozjaśnić i jak się nad tym zastanowić to jest logiczne, bo jakim cudem krem miałby móc coś takiego zrobić?

Figon554




Dołączyła: 28.12.2020
Posty: 22


No skóry kremem nie rozjaśnisz to jest raczej fakt, z którym powinien się każdy zgodzić. Ale cienie to też nie do końca kwestia samej skóry. W tych rejonach może być również ciemniej, bo tam skórę masz cieńszą i naczynka mocno przez nią przebijają. W tych lepszych kremach masz np. ekstrakt z ruszczyka kolczastego lub inny składnik, tutaj na miejscu Ci nie wymyślę, który wzmacnia i uszczelnia te naczynka przez co stają się mniej widoczne :) Mam nadzieję, że nieco wyjaśniłam :)

Margop




Dołączyła: 04.01.2021
Posty: 12


ja też się długo smarowałam jednym kremem i raczej dużych efektów nie widziałam. Może po samym nałożeniu skóra wyglądała w porządku, ale jak się budziłam to powrót do rzeczywistości i byłabym bardzo zaskoczona jakby to faktycznie działało, ale aż szkoda nie sprawdzić, bo będę sobie pluła w brodę jakbym nie spróbowała 

couleurcaramel




Dołączyła: 26.01.2021
Posty: 2

Z cieniami pod oczy bardzo dobrze sobie radzi Naturalna żelowa maska pod oczy Bema Cosmetici Nature Up. Koszt ok 90 zł, ale naprawdę warto.